Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite chrom + dárek a doprava ZDARMA

Dvouhřídelový odšťavňovač firmy Tribest odšťavňuje vše! Od mrkve a jablek, až po pšeničné a ječmenné lístky, bylinky či zeleninové natě. Pokud milujete zdravé čerstvé šťávy, pak by tento odšťavňovač neměl chybět u vás doma! Revoluční dvojité šroubovité ústrojí s rotací 110 otáček za minutu zvládne rozemlít, vymačkat a lisovat syrové produkty. Šťáva a drť je přitom vytlačována odděleně.

Doprava zdarma Novinka

Výrobce
Tribest
Záruka
5/2 (motor/díly)
Kód
ogsech
EAN
Dostupnost
Do 14 dnů
Naše cena s DPH
19 990,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite chrom + dárek a doprava ZDARMA

 

Dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite je navržen tak, aby získal z vložených surovin opravdu maximum! Všechny cenné vitaminy, minerály a enzymy tak získáte v každé šťávě, kterou si na tomto přístroji připravíte. Výborně se hodí pro odšťavňování každého druhu ovoce i zeleniny, dokonce hravě zpravuje i obilné trávy a listovou zeleninu. Přístroj Green Star Elite zanechává na jedné straně pouze skutečně velmi suchou zbytkovou vlákninu a na straně druhé kvalitní osvěžující šťávu. Navíc je regulační uzávěr výpusti vlákniny snadno dostupný v přední části přístroje. Green Star Elite však nemá pouze vlastnosti klasického odšťavňovače. Díky záslepce získává Green Star funkce homogenizéru a dokáže drtit potraviny, vyrábět pyré, mražené dřeně a oříšková másla. Vyzkoušet na něm můžete také přípravu cukrovinek z ořechů nebo sušeného ovoce.

 

Hřídelový odšťavňovač firmy Tribest dokonale odšťavní vše od mrkve a jablek, až po pšeničné a ječmenné lístky, bylinky či zeleninové natě. Revoluční dvojité šroubovité ústrojí s rotací 110 otáček za minutu zvládne rozemlít, vymačkat a lisovat všechny syrové produkty. Při tomto šetrném způsobu zpracování surovin se vytváří minimální teplo, a proto zůstávají ve šťávě zachovány vzácné enzymy a vitamíny. Další předností tohoto stroje je to, že šťáva a drť je vytlačována odděleně. Jen pozor na odšťavňování jablek. Na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá, je výsledkem zpracování pyré). To by vám mohlo zkazit výsledný zážitek z odšťavňování.

 

Nemusíte se bát ani manipulace se strojem. Odšťavňovač Green Star Elite neobsahuje žádné zbytečné šrouby. Uchycení částí stroje nyní zajišťují rychloupínací klipy. Sestavení a rozložení je tak mnohem jednodušší a rychlejší. K přístroji dodáváme i odkapávací tácek, takže vaše pracovní plocha zůstane vždy čistá.

 

Maximální kvalitu každého fresh juice zajišťuje lisovací soukolí odšťavňovače Green Star Juicer Elite, které je vybaveno bio-magnety. Polarizovanou šťávu lidské tělo lépe stráví. Součástí přístroje je také sada na výrobu skvělých sušenek.

 

PŘÍSTROJ JE VHODNÝ NA ODŠŤAVŇOVÁNÍ:

listové zeleniny, bylin, celeru, pomerančů, bobulovin...

 

Prohlídka 360°

NÁŠ TIP: 

Recept na oživení jater
Nabízíme vám skvělý předpis na vylepšení imunitního systému. Tato šťáva je plná betakarotenu a antikarcinogenních látek (obsažených zvláště v řepě) vám propůjčí pocit svěžesti a očištění.

Přísady:
3 mrkve, třetina červené řepy

Postup: 
Mrkve vydrhněte a odřízněte jim oba konce. Řepu očistěte a pokrájejte. Nejdřív odšťavněte řepu, po ní mrkve a šťávy smíchejte ve sklenici.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. S ovocnými štávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji, než konzumací ovocných plodů. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Ideální je připravovat si fresh juice v pohodlí domova, budete tak mít jistotu, že vaše šťáva nebude obsahovat žádné chemické přísady. 
 
 
 
VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače GreenStar Elite

1) Sestavení přístroje a výroba Fresh juicu2) Výroba Fresh Juicu3) Výroba omáčky

 

4) Výroba zmrzliny

 

 

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite chrom + dárek a doprava ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva chrom
Otáčky/min. 110
Příkon 190 W
Rozměry 31,7 x 46,4 x 17,5 cm
Váha 9,4 kg
Způsob odšťavňování twin gear
Záruka 5/2 (motor/díly)
false