Sport Berkey - láhev

 

Pokud jste milovníky outdoorových sportů či jen dlouhých vycházek do přírody mimo civilizaci, jistě musíte především v letních měsících řešit dilema mezi tím, jak udržovat správný pitný režim a kolik vody jste schopni unést na zádech. Přesně pro tyto případy je navržena sportovní láhev Berkey, která obsahuje systém filtrů, jež jsou natolik účinné, že dokážou bezpečně přefiltrovat i vodu získanou z přírodních zdrojů, jako jsou potoky či tůně. Filtry zachytí nejen větší ve vodě nerozpustné částice, ale rovněž eliminují i bakterie, viry, cysty, a dokonce odstraní i pesticidy, které se mohou dostávat do těchto vod z polí hnojených průmyslovými hnojivy.

 

Velkou výhodou je, že nepotřebujete s sebou nosit žádný externí zdroj energie – vše funguje na základě gravitace – voda jednoduše přeteče přes filtry a je ihned vhodná ke konzumaci. Láhev samotná má objem 650 ml a je vyrobena z tzv. BPA free plastu – BPA (bisfenol A) je látka využívaná ve velkovýrobě plastových lahví, ale v poslední době se diskutují zdravotní rizika spojená s kontaktem s těmito chemikáliemi. Například v Kanadě je její používání omezeno a BPA je řazen mezi toxické látky. Berkey je o krok dál a tuto látku ve svých výrobcích vůbec nepoužívá. Kromě láhve si rovněž můžete rovnou zakoupit náhradní filtr a zarážku pro nerezové modely Berkey.

Zboží v kategorii

Láhev Sport BerkeyLáhev Sport Berkey

Sport Berkey® je přenosná láhev na vodu o objemu 650 ml. Její předností je odolnost. Výborně se hodí pro cestování a cvičení. Je vyrobena z BPA free plastu a její součástí je vestavěný filtr.

899,00 Kč s DPH

Skladem

Filtrovat

Zobrazit
Dostupnost
Řadit
Výrobce
Podle ceny
579,00 Kč
899,00 Kč