Zpět

šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - černý

Champion 2000+ je kvalitní šnekový odšťavňovač s otočným nožem, který je primárně určen ke zpracování ovoce a zeleniny. Jedná se o velmi výkonný a robustní odšťavňovač, který si své jméno si skutečně zaslouží - rychle a pohodlně zpracovává běžné ovoce a zeleninu a bez potíží si poradí i s ledovými kostkami. O jeho nesporných kvalitách a vysoké spolehlivosti svědčí i obdržené ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě” (Independent, září 2004). Odšťavňovač Champion je k dostání v bílé a černé barvě.

Doprava zdarma V akci Sleva

Výrobce
Champion
Kód
oChc
EAN
0701842311117
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
10 490,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
10 990,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
500,00 Kč (-5%)

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - černý

Silný motor pohání rotační nůž na hřídeli zakončený tlakovou spirálou rychlostí 1425 otáček za minutu. Zvyšováním tlaku v hlavním dílu odšťavňovací komory proniká šťáva nerezovým sítem a současně jsou jemně rozemleté vylisované zbytky neustále vytlačovány přední komorou ven. Díky záslepce, která je součástí základní výbavy, dokáže odšťavňovač Champion vyrobit  např. ořechová másla, kaše, povidla, zmrzlinu, omáčky, krémy nebo dokonce i ledovou tříšť. Využít jej můžete také jako struhadlo a připravit si tak během chvilky třeba strouhané brambory na bramborák či nastrouhanou mrkev na salát.

 

Pokud si dokoupíte také hrubé síto, zvýšíte výtěžnost a můžete snadněji odšťavňovat rybíz, maliny, angrešt a další plody s malými pecičkami. K tomuto přístroji také lze pořídit mlýnek na obilí, díky němuž můžete mít čerstvou domácí mouku. Všechny části šnekového odšťavňovače Champion jsou vyrobeny ze 100 % nylonu a ušlechtilé nerezové oceli, které neovlivňují potraviny. Nehodí se pouze na listovou zeleninu a obilnou trávu, tady je na místě využít jiný přístroj (šnekové nebo dvouhřídelové odšťavňovače) nebo alespoň listy kombinovat například s mrkví.

 

Co se týká rychlosti, je Champion téměř srovnatelný s odstředivými odšťavňovači a současně díky důkladnému rozmělnění a vylisování ovoce a zeleniny připraví fresh juice plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin a díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Investice do tohoto pomocníka se vám mnohonásobně vyplatí – získáte nepostradatelného pomocníka v kuchyni, díky němuž se příprava pokrmů změní v zábavu. Rovněž budete vždy vědět, co jíte, čehož u průmyslově zpracovávaných potravin nikdy nemůžete docílit. V případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, např. u moučnatých jablek, je výsledkem zpracování pyré).  

 

S jakými potravinami si Champion 2000+ poradí?

Odšťavňovač Champion bez potíží zpracuje hrušky, jablka, ananasy, mrkve, ředkve, celer, cibuli, česnek, led, brambory, ořechy, okurky, rajčata, odpeckované švestky, třešně či višně a mnoho dalších druhů ovoce i zeleniny. Zpracovávat tak můžete skutečně široké spektrum ovoce i zeleniny a připravit tak nejrůznější chutné a zdravé pokrmy. Odšťavňovač nicméně není příliš vhodný na zpracování listové zeleniny, bylin a většího množství bobulí.

 

NÁŠ TIP: 

Vitaminová bomba: meruňka, hruška, mandarinka aneb, lahodná směs β-karotenů a antioxidantů k zahnání zimních neduhů.

Přísady:

4 meruňky, 1 hruška, 2 mandarinky

Postup

Meruňky vypeckujte, odstopkujte hrušku, mandarinky oloupejte, vše odšťavněte a šťávy smíchejte ve sklenici.  

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která je důležitá pro správnou činnost střev, proto je jeho konzumace doporučována odborníky. S ovocnými šťávami jsou výživné látky z ovoce trávicí soustavou zpracovány ještě rychleji – protože je strava tekutá, nemusí docházet k mechanickému zpracování v žaludku a rovnou dochází ke vstřebávání v tenkém střevě.

 

VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Champion Juicer


 

Parametry

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - černý

Název parametru Hodnota parametru
Barva černá
Otáčky/min. 1425
Příkon 420 W
Rozměry (Š x H x V): 19 x 42 x 29 cm
Váha 9,5 kg
Způsob odšťavňování lisování (rotační nůž)
Záruka 10/5 (motor/díly)
false