Zpět

šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

Champion 2000+ je kvalitní šnekový odšťavňovač s otočným nožem, který zpracovává veškeré ovoce a zeleninu. Tento přístroj získal ocenění „Nejlepší koupě v luxusní třídě” (Independent, září 2004).

Doprava zdarma

Výrobce
Champion
Kód
oChb
EAN
0701842111311
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
13 990,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

Odšťavňovač Champion 2000+ je výkonný a robustní odšťavňovač, který je světově proslulý. Své postavení ve světě si skutečně zaslouží. Rychle a pohodlně zpracovává běžné ovoce a zeleninu, a dokonce dokáže drtit i led. 

Silný motor odšťavňovače pohání rotační nůž na hřídeli zakončený tlakovou spirálou rychlostí 1425 otáček za minutu. Zvyšováním tlaku v hlavním dílu odšťavňovací komory proniká šťáva nerezovým sítem a současně jsou jemně rozemleté vylisované zbytky neustále vytlačovány přední komorou ven. Tento odšťavňovač se výborně hodí zejména na tvrdou zeleninu a ovoce. Nehodí se pouze na listovou zeleninu a obilnou trávu, tady je na místě využít jiný přístroj (šnekové nebo dvouhřídelové odšťavňovače) nebo alespoň listy kombinovat například s mrkví.

V případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, např. u moučnatých jablek, je výsledkem zpracování pyré).

Díky záslepce, která je součástí základní výbavy, dokáže odšťavňovač Champion vyrobit  např. ořechová másla, kaše, povidla, zmrzlinu, omáčky, krémy nebo ledovou tříšť. Využít jej můžete také jako struhadlo a připravit si tak během chvilky třeba strouhané brambory na bramborák či mrkev na salát. Pokud si dokoupíte také hrubé síto, zvýšíte výtěžnost a můžete snadněji odšťavňovat rybíz, maliny, angrešt a další plody s malými pecičkami.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která je důležitá pro správnou činnost střev, proto je jeho konzumace doporučována odborníky. S ovocnými šťávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte tak důležité vitamíny i minerální látky. 

 

Co se týká rychlosti, je Champion téměř srovnatelný s odstředivými odšťavňovači a současně díky důkladnému rozmělnění a vylisování ovoce a zeleniny připraví fresh juice plnější chuti a s delší trvanlivostí. Velký plnící otvor usnadňuje vkládání surovin. Díky snadné manipulaci i čištění je práce s ním skutečně velmi pohodlná. Investice do tohoto pomocníka se vám mnohonásobně vrátí, bude vám dlouho a spolehlivě sloužit. Všechny části šnekového odšťavňovače Champion jsou vyrobeny ze 100% nylonu a ušlechtilé nerezové oceli, které nijak neovlivňují kvalitu potravin.

Odšťavňovač Champion nabízíme v bílé a černé barvě.

K tomuto přístroji lze dokoupit mlýnek na obilí, díky kterému můžete mít čerstvou domácí mouku. Z čerstvě připravených domácích surovin se hned každé jídlo lépe připravuje a lépe chutná.

 

VHODNÝ NA: hruška, jablko, ananas, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA: listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

 

NÁŠ TIP: 

Meruňka, hruška, mandarinka Představujeme tip na lahodnou směs betakarotenu  a antioxidantů na všechny nejen zimní neduhy. Přísady: 4 meruňky, 1 hruška, 2 mandarinky Postup:  Meruňky vypeckujte, odstopkujte hrušku, mandarinky oloupejte, vše odšťavněte a šťávy smíchejte ve sklenici.

 
 

VIDEO: Test šnekového odšťavňovače Champion Juicer

 

Parametry

Parametry produktu šnekový odšťavňovač Champion 2000+ Juicer - bílý

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Otáčky/min. 1425
Příkon 420 W
Rozměry (Š x H x V): 19 x 42 x 29 cm
Váha 9,5 kg
Způsob odšťavňování lisování (rotační nůž)
Záruka 2 roky
false