Zpět

Sana Juicer EUJ-808 by Omega bílá

Vertikální šnekový odšťavňovač Sana Juicer by Omega EUJ-808 nabízí nový systém nízkootáčkového odšťavňování. Nyní doprava ZDARMA.

Doprava zdarma

Výrobce
Sana Products s.r.o.
Kód
oso8b
EAN
8594179161300
Dostupnost
Do 2 dnů
Naše cena s DPH
11 990,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Sana Juicer EUJ-808 by Omega bílá

Díky revoluční rychlosti 43 otáček za minutu dokáže tento moderní odšťavňovač zpracovat suroviny ještě šetrněji, než původní nízkootáčkové hřídelové odšťavňovače. Pomalá rychlost otáček v kombinaci s novým šnekem se dvěma krájecími noži zajišťuje dokonalé vylisování vhozených surovin. Tento pomalý proces lisování zajišťuje maximum živých látek, snižuje hromadění tepla, zpomaluje oxidaci a zvyšuje trvanlivost šťávy.

 

Co Sana Juicer nabízí?

Odšťavňovací šnek se dvěma krájecími noži je vyroben z vysoce odolného materiálu GE-ULTEM a všechny části odšťavňovače jsou BPA free, tedy neobsahují bisfenol A, jehož používání je v některých zemích dnes už zakázáno. Pomocí odvodu zbytkové drti do odpadní nádoby můžete zpracovat vložené suroviny bez přerušení odšťavňování. Sana EUJ-808 má velmi tichý chod a její další výhodou je systém automatického čištění, které zajišťuje neustálé pročišťování síta během lisování surovin. Tím předchází jeho zanesení a po dokončení odšťavňování je čištění mnohem rychlejší a jednodušší.

 

Součástí balení Sany EUJ-808 je hrubé síto, které vám zajistí získání šťávy s větším obsahem vlákniny. Hrubé síto je také vhodné pro přípravu nápojů z měkkých surovin, jako jsou pomeranče, ananas nebo rybíz. Sana Juicer by Omega EUJ-808 je moderní a efektivní odšťavňovač, který je vyhledávaným pomocníkem do každé kuchyně.

 

Při odšťavňování větší tvrdé zeleniny, např. mrkve nebo kedlubny, je potřeba nakrájet ji na menší kousky a vhazovat je postupně, aby nedošlo k automatickému zastavení motoru. Jedná se totiž o pojistku proti poškození, která je u vertikálních nízkootáčkových odšťavňovačů standardem. Také si dejte pozor, pokud odšťavňujete jablka – ta musí být tvrdá, jinak bude získaná šťáva hustá, nebo získáte rovnou pyré.

 

Příslušenství obsažené v balení

  • jemné síto
  • hrubé síto
  • nádoba na šťávu
  • nádoba na drť
  • pěchovací zátka
  • kartáč na čištění
  • český a anglický návod k obsluze

 

DOPORUČUJEME NA: jablka, hrušky, citrusy, bobule, švestky, meloun, jahody, maliny, ostružiny, rajčata, okurky…

NEVHODNÝ NA: moučná jablka, větší množství kořenové zeleniny, samotná listová zelenina a přezrálé suroviny

 

NÁŠ TIP: 

Ovocná brusinko-malinová šťáva

Brusinky i maliny jsou skvělým zdrojem vitaminů, antioxidantů a nejrůznějších enzymů nezbytných ke správnému fungování lidského organismu. Brusinky jsou navíc známé pro své močopudné účinky a rovněž se používají pro předcházení potížím s močovým měchýřem.

Přísady:

150g malin, 150g brusinek

Postup

Maliny a brusinky omyjte a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve sklenici.

Parametry

Parametry produktu Sana Juicer EUJ-808 by Omega bílá

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Dárek Digitální kuchyňská váha Sencor
Hmotnost 6,8 kg
Otáčky/min. 43
Prodloužená záruka 10/5 (motor/díly)
Příkon 150 W
Rozměry (Š x H x V): 24 x 24 x 40 cm
Způsob odšťavňování šnekový
false