Ruční odšťavňovače na obilnou trávu, listovou zeleninu a bylinky

 

kiwiV novinách, časopisech i na internetu se neustále dozvídáme nové informace o tom, jak je nám ta či ona potravina prospěšná, ale řekněme si to upřímně, kdo má přes den dostatek času na to, aby do sebe dostal všech pět doporučovaných kusů ovoce a zeleniny? Řešení této situace přitom vůbec není tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát – pořiďte si odšťavňovač a vyrobte si doma z těch pěti kusů plodin jeden lahodný domácí džus, který můžete během dne pohodlně upíjet!

 

Zůstat přitom nemusíte jen u obvyklého jablka nebo pomeranče, ale vyzkoušet můžete například i šťávy z listové zeleniny, připravit si nápoj z obilné trávy nebo do svého džusu z ovoce přidat trochu meduňky nebo máty. A jaký odšťavňovač by všechno tohle zvládl?

 

Kromě dvouhřídelových a šnekových odšťavňovačů patří mezi ty výkonnější ruční mechanické odšťavňovače, které poháníte sami pomocí páčky umístěné na straně přístroje. Nemusíte se tak starat o spotřebu elektřiny či každých pár týdnů kupovat nové baterie – šťávu si jednoduše připravíte vždy tehdy, když na ni dostanete chuť. Vyzkoušejte např. mechanický odšťavňovač Z Star z naší nabídky, zamilujete si ho!

Filtrovat

Zobrazit
Dostupnost
Řadit
Výrobce
Podle ceny
5 890,00 Kč
5 890,00 Kč