Odšťavňovače Catler

 

Odšťavňovače CATLER představují přesně to, co nesmí scházet ve vaší kuchyni. Příprava chutné a čerstvé šťávy je díky těmto přístrojům jednoduchá a rychlá. Můžete si tak připravit zdravou svačinku, kdykoliv máte chuť. Díky chytrému a stylovému designu je radost s těmito spotřebiči pracovat. Značka CATLER klade důraz především na odolnost, bezpečnost, snadné ovládání a jednoduché čištění. Tyto spotřebiče se stanou nenahraditelnými pomocníky i u vás doma.

 

Jedním z kvalitních odšťavňovačů značky CATLER je lis na ovoce Catler CP8010. Ten si dokonale poradí s citrusy a vytvoří vám skvělou osvěžující šťávu plnou vitamínů. Lis má velmi silný motor a navíc má pojistku proti přetížení. Vyrobte si jednoduše chutnou šťávu z citrusů na tomto skvělém a designově propracovaném spotřebiči.

 

Na odšťavnění jiných druhů ovoce a zeleniny se skvěle hodí odstředivky Catler JE4010, Catler JE4011, Catler JE8010 a Catler JE8011. Tyto spotřebiče si poradí s každým plodem a vymačkají z něj maximum. Spotřebiče Catler jsou kvalitní a luxusní. Jsou vhodné pro všechny náročné uživatele.

 

Odšťavňovače Catler jsou vyrobeny z nerezové oceli, což jim dává záruku kvality a odolnosti. Můžete si vyrobit v pohodlí domova chutné šťávy z různých druhů ovoce a zeleniny. Díky snadnému čištění a ovládání to bude hračka. Navíc mají odšťavňovače Catler o 25 % větší otvor (v průměru 84 mm), což vám maximálně usnadní plnění spotřebiče. Nemusíte tak nic krájet na malé kousky. Vše odšťavníte rychle, pohodlně a do poslední kapky.