Zpět

Kuvings B6000 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Se sítkem na smoothies připravíte různé druhy krémových koktejlů. Homogenizační pouzdro představuje cestu ke zdravým a osvěžujícím domácím zmrzlinám. Rozhodně byste měli doplnit svůj odšťavňovač právě o tyto dva praktické pomocníky, které vám dávají nové a neomezené možnosti v cestě za zdravým životním stylem.

Výrobce
Kuvings - NUC Electronics Co., s.r.o.
Kód
okssh
EAN
8809039104633
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
1 700,00 Kč / ks
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Kuvings B6000 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Set (rozšířená sada exclusive) obsahuje síto na smoothies a homogenizační pouzdro - tyto díly jsou kompatibilní pouze s odšťavňovačem Kuvings B6000 (NS-621)

 

Homogenizační pouzdro - Výrobník zmrzliny a mražených dezertů 

 

zaslepka_uprava_webVychutnejte si skvělé zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli díky praktickému homogenizačnímu pouzdru. Osvěžte své tělo i duši nejen v letních měsících. Zdravá a osvěžující zmrzlina je hračka, připravit ji zvládne každý!

Homogenizační nástavec (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer B6000) vám pomůže připravit zdravé mražené dezerty.
Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu. Můžete kombinovat různé druhy ovoce podle vlastní fantazie a chutě.

Dejte svým milovaným dětem a přátelům raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty. Ten rozdíl poznáte. Vaše tělo vám bude vděčné.

 

 

Praktické síto - Výrobník smoothies

 

hrube_sito_uprava_webSladké a jemné pokušení přírody! Začněte každý den jednoduchým a zdravým koktejlem. Se sítem k odšťavňovači je to hračka!

Chutné a zdravé krémové koktejly připravíte jednoduše se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer B6000).

Smoothies je snadné vyrobit. Díky směsi různého ovoce vynikají tyto nápoje bohatostí chuti a výživných látek. Jsou smetanově jemné a snadno se pijí. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí širokou paletu chutí. Banány a mléko poskytují sladkou a krémovou chuť.


 

Parametry

Parametry produktu Kuvings B6000 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Název parametru Hodnota parametru
Záruka 6 měsíců
false