Zpět

mixér Vitamix Pro 500 Super nerez + dárek ZDARMA

Jedná se o multifunkční mixér, který nejenže dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny apod.   Nyní ke každému modelu Vitamix Karty - 36 Smoothies pro duši zdarma a navíc výběr z volitelných dárků.

Doprava zdarma V akci

Výrobce
Vita-mix Corporation
Kód
ovsp500n
EAN
703113563089
Dostupnost
Vyprodáno
Naše cena s DPH
26 580,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží mixér Vitamix Pro 500 Super nerez + dárek ZDARMA

 

Mixér Vitamix Pro 500 Super - součástí balení je i nádoba na suché suroviny 0,9 l

Přináší novou úroveň kulinářských zážitků a skvělého designu s povrchem z kartáčované nerezové oceli. S třemi přednastavenými programy na přípravu smoothies, horkých polévek a mražených dezertů lze většinu nejčastějších receptů připravit automaticky. Pochopitelně lze také využít plně manuálního ovládání voličem měnitelných otáček a pulzním přepínačem, které umožňují plnou kontrolu nad výslednou konzistencí každého pokrmu.

Vitamix patří k nejdůvěryhodnějším světovým značkám a výrobcům spolehlivých prémiových mixérů. Společnost Vitamix přináší díky kvalitě svých přístrojů nedostižné výsledky profesionálním i domácím kuchařům již od roku 1937.

Série Vitamix Pro 500 představuje automatické programy a pulzní přepínání, které usnadní stovky receptů, ať již mixujete, homogenizujete, sekáte nebo mícháte. Díky silnému motoru s výkonem 2 koňských sil rotují nerezové mixovací nože rychlostí 386 km/h a přináší i do domácí kuchyně výkon a rychlost profesionálních přístrojů. Povrch z kartáčované nerezové oceli pak podtrhne design každé moderní kuchyně.
 

Specifikace:

3 přednastavené programy na:

 • smoothies
 • mražené dezerty
 • polévky

s automatickým vypnutím na konci cyklu vám umožňují zapnout mixér, odejít a věnovat se jiné činnosti.

Model Vitamix Pro 500 se liší od modelu Vitamix TNC 5200 těmito třemi přednastavenými programy.

Motor o výkonu 2 HP (koňské síly) poskytuje dostatek síly na dokonalé a rovnoměrné rozmixování všech surovin do podoby sametově krémové konzistence.

Nedostižná variabilita přístroje umožňuje díky vysokorychlostní rotaci čepelí nožů vytvořit během pár vteřin našlehanou zmrzlinu, ledovou tříšť, dokonalý koktejl či smoothie nebo během pár minut díky tření uvařit ze studených surovin polévku.

Vitamix je úžasný také k přípravě wholefresh šťáv a slastných džusů, oříškových másel, pomazánek, salsy, dipů, dressignů a majonéz. S nádobou na suché suroviny pak skvěle namele mouku z obilovin, čerstvou kávu, naseká ořechy atd.

Pulzní přepínač lze použít při jakékoli nastavené rychlosti a umožňuje plně kontrolovat konzistenci a hustotu.

Otáčením voliče měnitelných otáček lze snadno nastavit různé stupně rychlosti.

Madlo mixovací nádoby i ovládací prvky motorové základny jsou navrženy ergonomicky a vyrobeny z materiálu pro pohodlné ovládání.

Úžasná je na Vitamixu také jeho samočistící schopnost. Stačí naplnit mixovací nádobu do poloviny vodou s kapkou mycího prostředku (bez abrasiv!) a na pár vteřin spustit. Nádoba je čistá a stačí ji vypláchnout vodou.

Součástí dodávky je patentované pěchovadlo / píst, které umožňuje snadné zpracování také hustých potravin nebo naopak lehkých listů apod. Dále jsou součástí balení recepty a instruktážní DVD.

Každý jednotlivý přístroj je ručně kompletován a podroben přísnému testování přímo ve výrobním závodě v USA (Cleveland, stát Ohio). Made in USA
 

 2015_11_05_112854a12
Že Vitamix není jen obyčejný mixér, si můžete přečíst v tomto článku.
 

Přehled všech videí k mixéru Vitamix zde.


Technické údaje:

Nerezové nože precizně vyrobené z jediného kusu zůstávají trvale ostré i při intenzivním každodenním používání.

Na povrchu z broušené nerezové oceli neulpívá špína ani nezůstávají otisky prstů.

Spojení unašeče motoru a mixovací nádoby (nožů) je „kov na kov“, takže netrpí opotřebením.

Lehká mixovací nádoba o objemu 2l je z bezpečnostních důvodů vyrobena z netříštivého kopolyesteru, který neobsahuje bisfenol A (BPA-free). Tvar nádoby umožňuje vytvářet při mixování efektivní vír, který neustále vrací všechny suroviny na nože, aby došlo k rovnoměrnému zpracování celého objemu.

Spolehlivě těsnící víko má odnímatelnou zátku, která umožňuje přidávat ingredience i v průběhu mixování a ventilačními otvory odvětrává páru při mixování horkých pokrmů a přípravě polévek.

K mixéru doporučujeme dokoupit knihu Smoothies podle nemocí. Je to unikátní receptář zdravých a dnes velmi populárních nápojů přináší abecední seznam potíží a recepty, které vám při nich pomohou. 

Součástí balení je:

 • motorová základna
 • nádoba na tekuté suroviny 2 l
 • pěchovadlo k 2 l nádobě
 • nádoba na suché suroviny 0,9 l
 • stěrka
 • instruktážní DVD v angličtině
 • český návod, kniha receptů
 • kniha Úvod do dokonalého mixování


Prohlídka 360°Ovocné a zeleninové koktejly

Mezi výhody Vitamixu Pro 500 patří jeho výborné zpracování, které svým mechanickým mixováním„rozbije“ buňky namixovaného ovoce, zeleniny a dalších ingrediencí, což umožní lidskému tělu jeho lepší asimilaci (vstřebání). Navíc dokáže rozmixovat i tvrdou vlákninu například z mrkvové natě, čímž do sebe dostanete blahodárné živiny, které byste za normálních okolností nebyli schopni požít. Na rozdíl od šťávy z odšťavovače získáte při zpracování ovoce a zeleniny v mixéru Vitamix krémovou, hladkou šťávu, která je plná hodnotné vlákniny.

 
Mixování

Tento způsob zpracování bude jistě nejčastější způsob využití Vašeho mixéru Vitamix. Přístroje Vitamix umožňuje dosažení nejlepších výsledků při mixování a to při jakékoli rychlosti. Ať děláte smetanové koktejly, pálivé zálivky, šlehané lahodné krémy, mléčné náhražky, míchané nápoje anebo mícháte těsto či máslo – to vše je pro mixér Vitamix tak snadné. Přikládáme náš tip pro Vás.

Rýžové mléko
Příprava: 5 minut
Zpracování: 2-3 minuty
Kapacita: 480ml

• 1/2 šálku (100gr) vařené rýže
• 2 šálky (480 ml) vody
• 1/2 až 1 polévkovou lžíci hnědého cukru nebo jiné sladidla
Poznámka: Pokud chcete vyrobit mléko s jemnou příchutí můžete přidat 1/2 lžičky vanilky.

 
Výroba zmrzliny

Ve vašem mixéru Vitamix si můžete udělat ten nejúžasnější dezert a tím je lahodná domácí zmrzlina. A ještě úžasnější je, že si zmrzlinu uděláte za méně než jednu minutu! Vysoké otáčky čepelí dokážou ohřát svým třením potravu přidanou pro zpracování a řezné čepele rozdrtí a nakrájí mražené suroviny během několika sekund. Mixér Vitamix pracuje tak rychle, že celý proces trvá asi 30 sekund, takže zmrzlé suroviny
nestihnou roztát. Během chvíle vytvoříte hladkou a chutnou zmrzlinu.

 
Vaření

Vaření není s Vitamixem žádná věda! Pomocí mixéru Vitamix získáte za čtyři až šest minut čerstvou, horkou polévku plnou živin. Stačí do mixéru vložit základní suroviny uvedené v receptu, otočit vypínačem a získáte vynikající krémovou zeleninovou polévku! Mixér Vitamix nezvládne jen polévky! Pomocí tohoto mixéru můžete bez námahy dělat hladké omáčky, čerstvé přesnídávky a různá pesta. Čerstvé, konzervované nebo mražené ovoce se dá v mixéru Vitamix proměnit v lahodné ovocné sirupy vhodné na polití zmrzlin, lívanců nebo vaflí.

 
Mletí masa a ořechů

Nádoba s noži určenými na mixování tekutých surovin  je vhodná i na mletí potravin, které obsahují vlhkost, jako jsou ořechy a maso. Ze syrového nebo vařeného masa či oříšků můžete vyrobit vynikající másla či pomazánky.
 

Náš tip

Jahodová jogurtová zmrzlina

Suroviny:

 • 245 g odtučněného jogurtu
 • 454 g zmrzlých jahod
 • 65 g cukru

Postup:
Všechny přísady vložte do mixovací nádoby podle uvedeného pořadí. Nádobu zabezpečte víkem, mixér nastavte na rychlost č. 1 a spusťte jej. Ihned po zapnutí zvyšte rychlost na č. 10. K výrobě zmrzliny můžete použít také již přednastavený program na mražené dezerty. Pokud některé suroviny dostatečně necirkulují, použijte pěchovadlo. Zastavte motor po uplynutí 30 až 60 sekund, anebo počkejte na ukončení automatického programu a poté ihned podávejte.  


Video: Test mixéru Vitamix Pro 500


Video: Porovnání mixéru Vitamix TNC 5200 a mixéru Vitamix Pro 500

Video: Přístroje Vitamix
Video: Test mixéru Vitamix Pro 500

Parametry

Parametry produktu mixér Vitamix Pro 500 Super nerez + dárek ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva nerez
Hlučnost 85 dB při plném výkonu
Hmotnost 5 kg
Kapacita nádoby 2 l
Otáčky/min. 1.000 - 24.000 (turbo 37.000)
Prodloužená záruka 7 let
Příkon 1100 - 1200 W
Rozměry (Š x H x V): 22,4 x 22,9 x 51,6 cm
false