Mechanický mlýnek na ovoce, zeleninu, maso a k výrobě drobného cukroví

 
Možná to také znáte. V kuchyni je místa málo, ale přesto potřebujete mít jeden mlýnek na maso, druhý třeba k výrobě cukroví a ještě k tomu další kráječ na zeleninu. Zkrátka máte kuchyň plnou přístrojů, které využijete maximálně párkrát do měsíce. Přitom lze tuto situaci jednoduše vyřešit díky jednomu jedinému přístroji, který zastane všechny tyto funkce sám. Jedná se o mechanický mlýnek na ovoce, zeleninu a maso Lurch, který navíc díky nástavci na cukroví zvládne i výrobu drobného pečiva.
 
Tento kuchyňský pomocník se okamžitě stane v každé kuchyni nepostradatelným přístrojem. Oceníte především rozmanitost jeho funkcí. Hodí se ke zpracování zeleniny a ovoce, ale skvěle Vám poslouží i při zpracování drůbeže i dalších měkkých druhů mas. Vaše domácí hamburgery či oblíbený tatarák už budou hotové během okamžiku. Potřebujete pomoc při výrobě drobného pečiva? Díky nástavci na cukroví to s mechanickým mlýnkem Lurch půjde také snadno.
 
Mlýnek je vyroben z kvalitního a odolného plastu, který je samozřejmě hygienicky nezávadný a také bez zápachu. Nemusíte se tedy bát, že by po mletí aromatických druhů zeleniny či masa Vaše cukroví načichlo. Stačí jednotlivé části mlýnku důkladně umýt. Ani to pro Vás nebude představovat nic namáhavého, díly se totiž dají mýt v myčce na nádobí. Výborně je řešené také připevnění mlýnku k pracovní desce. Přístroj je opatřen stabilní „nohou“ s pevnou přísavkou, která Vaši linku či stůl nepoškrábe ani jinak nepoškodí. O kvalitní mletí se pak starají dva nože z nerezové oceli s různými velikostmi otvorů.