Zpět

Lurch Vario 00010212

Multifunkční kráječ, struhadlo či mandolína patří k nepostradatelným pomocníkům každého kuchaře. Je skvělá pro sandou a rychlou přípravu široké škály zajímavých tvarů zeleniny, surovin do salátů, polévek a jiných jídel. 

V akci Sleva Výprodej

Výrobce
LURCH
Kód
klv
EAN
4019889119280
Dostupnost
Skladem 1 ks
Naše cena s DPH
899,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
999,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
100,00 Kč (-10%)
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Lurch Vario 00010212

poradtese_diskuzni_forum_1

oficialnidovozce

Kráječ Lurch Vario 


Vario značky Lurch kombinuje skvělý design s bezpečností při manipulaci s připravovanými surovinami. Nastavitelná čepel umožňuje snadno nastavit tloušťku řezu, čtyři pevné protiskluzové nožky udržují stabilitu, a celý krouhač lze snadno očistit a umýt v myčce nádobí.

Lurch Vario je bezpečný a univerzální pomocník od spolehlivého německého výrobce. Ruční kráječ / krouhač / mandolína s možností snadné kontroly výsledných tvarů a řezů surovin. Skvělý nástroj pro zdravou kuchyni a nadšence pro syrovou stravu (raw food). Rychle, snadno a nápaditě vyladí vzhled, strukturu a vyváženost chuti vašich kulinářských výtvorů. 
 
Vertikální čepel lze nastavit na řezy dvojí tloušťky. S nastavetelou plochou čepelí lze nakrájet cokoli od čipsů až po silné plátky. Krouhač disponuje třemi výměnnými noži. Plochou čepelí, vlnkovaným ostřím a jemným plátkovačem.
 
Většina pomocníků v kuchyni má dnes přívodndí elektrický kabel. Použití mandolíny Lurch Vario je tak rychlé a snadné, že běžný kuchyňský robot nebo food processor ponecháte na většinu úkolů ve skříňce. A až vše dokončíte, Vario Greater nezabere téměř žádný prostor v myčce nádobí. Je to prostě vážně chytrá vychytávka.


Kráječ Lurch Vario můžete zakoupit také v našem slovenském eshopu.

 

Parametry

Parametry produktu Lurch Vario 00010212

Název parametru Hodnota parametru
Rozměry 34 x 3 x 13 cm
Váha 1 kg
false