Zpět

ruční odšťavňovač Lurch Juicer 00010216

Malý a praktický ruční odšťavňovač Lurch Juicer je skvělým pomocníkem v každé kuchyni. Skládá se z více dílů, sestavení je však otázkou několika desítek vteřin a totéž pochopitelně platí i o jeho rozložení. Díky faktu, že Lurch Green Power Juicer nepoužívá k separaci šťávy vnitřní sítko, ale filtruje šťávu sítkem na sběrné nádobce, se tento ruční odšťavňovač čistí zřejmě nejrychleji a nejsnadněji ze všech podobných zařízení. Stačí opláchnout tekoucí vodou a nechat usušit.

Výrobce
LURCH
Kód
olgp
EAN
4019889121924
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
1 890,00 Kč / ks
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží ruční odšťavňovač Lurch Juicer 00010216

Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, který vytváří šneková hřídel vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu a opatřená nerezovým zakončením v místě nejvyššího zatížení. K samotnému lisování dochází mezi přední částí hřídele a víkem odšťavňovací komory, zatímco uvolněná šťáva velmi neobvykle odtéká v zadní části odšťavňovače.

V přední části je možné maticí regulovat přítlak vlákniny dle použité suroviny. Pomalé lisování je současně velmi šetrné ke kvalitě fresh juice a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním. Dalším neobvyklým rysem je způsob uchycení odšťavňovače k podložce pomocí přísavného systému „Power Locking Base“, který přístroji zaručuje absolutní stabilitu. Stačí jen pootočit upevňovacím kolíkem a Lurch Green Power Juicer snadno přichytíte k vaší kuchyňské lince nebo můžete použít připevňovací svorku na hranu stolu. Opačná strana pěchovadla je upravena jako klíč k utažení přísavného uchycení.

Jaké potraviny odšťavňovač Lurch Juicer zpracuje?

Odšťavňovač Lurch Juicer vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny v malém množství. Díky své konstrukci je primárně určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků. Přístroj není ideální pro lisování měkkých jablek, hrušek, meruněk nebo podobných plodů, které při odšťavňování tvoří pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Je naopak vynikající pro všechny druhy listů, okurky, oloupané citrusové plody, salát, špenát, řapíkatý celer, zázvor, melouny… Díky "ručnímu pohonu" se dá odšťavňovač použít i na cestách bez elektřiny.  

Pokud chcete vyzkoušet výhody odšťavňování, ale nechcete zpočátku investovat do dražšího přístroje, je odšťavňovač Lurch Green Power Juicer ideální volba. Za velmi dobrou cenu získáte pomocníka, který vás nadchne a prospěje zdraví celé rodiny.  

VHODNÝ NA: listová zelenina, obilné trávy, byliny…

NEVHODNÝ NA: větší množství kořenové zeleniny, jablek, hrušek…

 

NÁŠ TIP: 

Úleva pro klouby

Další směs ulevující od bolesti, zejména namáhaných kloubů.

Přísady: 

2 póry, 2 mrkve, snítka petrželky

Postup: 

Z póru a mrkví odřízněte oba konce. Odšťavněte pór, mrkve a nakonec petrželku. Šťávy smíchejte ve sklenici a ozdobte snítkou petrželky.

 

 Video: Test ručního odšťavňovače Lurch Juicer 

Parametry

Parametry produktu ruční odšťavňovač Lurch Juicer 00010216

Název parametru Hodnota parametru
Barva stříbrná
Rozměry (Š x H x V): 12 x 19 x 21,5 cm
Váha 1 kg
Způsob odšťavňování jednohřídelový ruční lis
Záruka 2 roky
false