Zpět

Light Berkey - 4 filtrační vložky

Díky přenosným vodním filtrům Berkey Light® získáte pitnou vodu kdekoli.

Doprava zdarma Novinka Doporučujeme V akci Sleva

Výrobce
New Millennium Concepts Ltd.
Kód
BL4X4-BB
EAN
094922528315
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
9 980,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
10 980,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
1 000,00 Kč (-9%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry Soubory ke stažení

Popis

Popis zboží Light Berkey - 4 filtrační vložky

berkey_podelny_faq1

jv2_1467modra1

VÁŠ DÁREK ZDARMA V HODNOTĚ 2.090 Kč - HARMONIZAČNÍ KARAFA VIAHUMAN 1,4l - ORGON BLUENavýšením počtu filtračních vložek u systému Berkey zvýšíte rychlost filtrace (průtoku) a životnost (kapacitu) filtrů. 

2016_04_12_132434
Filtrační vložky Black Berkey™ jsou tak účinné, že dokáží z vody odstranit i červené potravinářské barvivo. Díky tomu máte možnost pravidelně testovat funkčnost vašeho systému. Doporučujeme, abyste tento test s červeným potravinářským barvivem provedli hned po prvním smontování filtračního systému. Doporučujeme opakovat toto testování každé tři až šest měsíců a také v případě, že vaše zařízení nebylo nějakou dobu používáno nebo předtím, než je odvezete s sebou na cesty nebo do zahraničí, kvůli jistotě, že správně funguje.   
Filtrační zařízení je zhotoveno z odolného BPA Free kopolyesteru  - neobsahuje škodlivý Bisfenol A. Součástí balení jsou dvě až čtyři filtrační vložky a základna. Systém využívá nejnovějších poznatků a zásoba přefiltrované vody činí více než 10 litrů. Smontované zařízení má výšku 67 cm a průměr válce je 23 cm. Bez základny je výška filtračního systému Berkey Light® 53 cm.

 
2016_04_12_132737Se čtyřmi filtračními vložkami Black Berkey® má zařízení kapacitu 8 litrů za hodinu.* 
(* Hodnoty jsou uvedeny z praxe, která se může podstatně lišit od laboratorních testů. Výpočet průtoku dle laboratorních testů vychází z plné horní komory. Při 4 filtračních vložkách je objem přefiltrované vody až 30 litrů za hodinu.)
 
* Výpočet průtoku vychází z plné horní komory. S poklesem hladiny vody se snižuje i průtok. 

Součástí filtračního zařízení jsou 4ks filtračních vložek.
 
Revoluční filtrační vložky Black Berkey® použité v přenosném zařízení Berkey Light ™ slouží k odstraňování nebo snižování kontaminace viry, patogenními bakteriemi, cystami a parazity. Filtrační válce také eliminují škodlivé chemické látky, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany. Dále snižují obsah rzi, bahna, sedimentů a zdraví škodlivých kovů jako je olovo a rtuť. Filtrační vložky se dají čistit.
 
Zařízení můžete použít jak v domácnosti, tak na chatách či chalupách nebo při cestování, během pobytu v přírodě a při nečekaných mimořádných událostech, kdy je třeba vyčistit kontaminovanou vodu. Tento výkonný systém přefiltruje jak upravenou, tak neupravenou vodu i z nekontrolovaných zdrojů, jako jsou jezera, potoky, rybníky, případně vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné předpisy pro kvalitu pitné vody.


Video: Berkey Light

(Stručný překlad videa) Lehký, průhledný a přenosný filtrační systém Berkey Light s hmotností 3 kg, průměrem 23 cm a výškou jen 67 cm zabere minimum místa. Objem je 10 l a se dvěma filtračními vložkami dokáže vyčistit přes 360 litrů vody za 24 h. (Lze rozšířit na 720 l / den.) Je ideální pro běžné rodiny i menší kolektivy. 
Je vyroben z BPA a BPS free kopolyesteru, který neabsorbuje ani neuvolňuje jakékoli chutě či vůně. 
Dlouhodobě odolává poškození či rozbití, což ho předurčuje jak pro použití v interiéru, tak venku během kempování apod. V případě ohrožení poslouží 100 až 200 lidem. Průhlednost umožňuje vidět, kolik vody je potřeba doplnit. S podstavcem lze plnit sklenice vodou bez nutnosti umístění filtru na okraj stolu. 
(Volitelnou možností je osvětlená základna.) 
Berkey Light je nejekonomičtější systém filtrace vody. 

Parametry

Parametry produktu Light Berkey - 4 filtrační vložky

Název parametru Hodnota parametru
Materiál BPA free kopolyester
Objem vody 10 litrů
Počet vložek 4 filtrační vložky
Průměr 23 cm
Přefiltrovaný objem 8 litrů za hodinu (dle praxe)
Výška komory 67 cm
Záruka 5/2 filtrační zařízení/vložky

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Související zboží

false