Zpět

odstředivý odšťavňovač L'Equip XL - bílý

Kvalitní a výkonný odstředivý odšťavňovač L´Equip XL s velkým vstupním otvorem pro vkládání celých plodů. Využijte tuto velkou přednost odšťavňovače. Díky velkému plnícímu otvoru budete mít mnohem méně práce s přípravou lahodné a zdravé šťávy. Méně času a více šťávy!

Doprava zdarma

Výrobce
L´Equip
Záruka
2 roky
Kód
oLXLb
EAN
636702306616
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
2 999,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
4 799,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
1 800,00 Kč (-38%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží odstředivý odšťavňovač L'Equip XL - bílý

Odstředivý odšťavňovač od americké společnosti L´Equip zajišťuje maximální funkčnost, spolehlivost a jedinečný styl. Pomocí odšťavňovače L´Equip XL si snadno a rychle připravíte zeleninové a čerstvé ovocné šťávy, které by měly být nezbytnou součástí zdravé výživy každého z nás.

V dnešním uspěchaném světe mnozí z nás jistě ocení možnost připravit si svou denní dávku fresh plného vitamínů z čerstvě vylisované šťávy skutečně rychle. Ať už jste zaneprázdněný profesionál nebo plně vytížená žena v domácnosti, přijde vám vhod, budete-li moci nakládat se svým časem efektivně a přitom pečovat o své zdraví. Výkonný odšťavňovač L´Equip XL s otvorem na celé jablko vám umožní doplnit vaše tělo super dávkou vitamínů, minerálů a enzymů. Žádné zbytečné porcování a krájení navíc! Stačí pouze omýt a můžete odšťavňovač.


VHODNÝ NA:
hruška, jablka, mrkev, ředkev...

NEVHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, větší množství bobulovin...

 

Patentovaný systém kontinuálního odstraňování odstraňuje problémy s hromaděním vlákniny a umožní vám připravit velké množství čerstvé šťávy. Výkonný a odolný univerzální motor zaručuje bezproblémový chod odšťavňovače. Dokonce ani při odšťavňování tvrdých surovin nedochází k poklesu otáček a výtěžnosti. Kvalita materiálů garantuje velmi dlouhou životnost přístroje.

Jednoduchost, rychlost a síla použití odstředivky L´Equip XL ocení opravdu každý, kdo očekává maximální přínos pro zdraví s minimálním vynaložením úsilí. Sestavení přístroje i samotné odšťavňování je rychlé a intuitivní. Velmi bezproblémová očista dílů odšťavňovače, které se dají mýt v myčce. Záruka je 2 roky, což vám dává jistotu, že pořízení odšťavňovače L´Equip XL je kvalitní dlouhodobou investicí především do svého zdraví.

 

(Producent L´Equip je partnerem asociace Arbor Day a patří k ekologicky orientovaným výrobcům. Za každý zakoupený výrobek L´Equip je vysazen strom v rámci programu zalesnění pro budoucnost.)

 

VIDEO: Test odstředivého odšťavňovače L´Equip XL


 

Parametry

Parametry produktu odstředivý odšťavňovač L'Equip XL - bílý

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Otáčky/min. 11 000
Příkon 350 W
Rozměry 31 x 19,7 x 38,5 cm
Váha 4 kg
Způsob odšťavňování odstředivý
Záruka 2 roky
false