Zpět

Kuvings Fermentor - výrobník sýrů, jogurtovač - bílý + DÁREK a doprava zdarma

Fermentor Kuvings je nepostradatelný pomocník do vaší kuchyně, díky kterému se změní váš život k lepšímu! Konečně si můžete vychutnat skvělou chuť pravých domácích pokrmů naplno!

 

Novinka

Výrobce
Kuvings - NUC Electronics Co., s.r.o.
Kód
kgychmb
EAN
8809039107566
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
4 990,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Kuvings Fermentor - výrobník sýrů, jogurtovač - bílý + DÁREK a doprava zdarma


 
kuvings_yogurt_maker_1_2_


VÝROBNÍK SÝRU, JOGURTU A FERMENTOR KUVINGS usnadňuje a automatizuje proces fermentace / kvašení potravin. Jde o chytrý elektrický přístroj, který je díky vestavěné elektronice bezobslužný a snadno ovladatelný.

 

 


Fermentor Kuvings představuje novinku v domácí gastronomii a přináší veškeré výhody fermenovaných potravin snadno a v nejpřirozenější formě až na váš stůl.

Všechny použité materiály jsou BPA free a jsou schváleny pro použití s potravinami. Ovládání spotřebiče je intuitivní a čištění přístroje je velmi snadné.

 

Výrobník sýru, jogurtu a fermenor Kuvings se stane nepostradatelným členem vaší rodiny. Zároveň poslouží jako preventivní lékař, protože pravidelná konzumace zdravých potravin plných přirozených kultur, živých enzymů a koncentrovaných výživných látek přispívá k trvalé péči o zdraví celé vaší rodiny.

 

vyber_barev_1

Kvašení či fermentace probíhá pomocí přeměny organických látek (obvykle sacharidů), při kterém vznikají za účasti mikroorganismů a jejich enzymů zdraví prospěšné látky. Kvašení se hojně využívá zejména v potravinářském průmyslu, hlavně kvašení  alkoholové, octové nebo mléčné. Využívá se mimo jiné ke kvašení těsta, piva, vína, jogurtu nebo sýra. Kromě toho se kvašením konzervují také potraviny (kysané zelí, okurky atd.). 

kuvings_smart_fermentor_11


Domácí fermentované jídlo z čerstvých surovin je lahodné a mimořádně zdravé! Pořiďte si výrobník sýru, jogurtu a fermentor Kuvings a můžete je mít pomocí stisku jediného tlačítka každý den! Vyrobit si můžete například:


2016_07_26_102411Řecký jogurt

Pro jeho výrobu stačí smíchat mléko s mléčnou bakterií a stisknout tlačítko Menu pro výběr „Řecký jogurt“. Přidat si můžete své oblíbené polevy na čerstvě vyrobený jogurt a užít si tak lehkou svačinku třeba v horkém letním odpoledni. Jogurt lze namazat také na pečivo, třeba na bagetu či housku. Řecký jogurt má silnější chuť než obyčejný jogurt a texturou připomíná spíše smetanový sýr. Řadí se mezi pět nejzdravějších potravin. Můžete do něj přidat ovoce (např. borůvky nebo banán), nebo jej smíchat s nejrůznějšími polevami. Pokud jej přidáte do těsta, bude výsledný pokrm ještě bohatší. Mezi hlavní výhody řeckého jogurtu patří, že má málo kalorií a zároveň vysokou nutriční hodnotu. Řecký jogurt je zázračná potravina s nízkým obsahem tuku a vysokým podílem bílkovin, který převyšuje až dvojnásobně hodnotu bílkovin a vápníku v běžném jogurtu. Řecký jogurt je řazen mezi 14 nejzdravějších superpotravin pro svůj vysoký obsah zdraví prospěšných látek. Jeho skvělá chuť upoutala pozornost mnoha lidí po celém světě.


 

2016_07_26_102447

 


Čerstvý sýr

Přidejte do mléka syřidlo Kuvings a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Nadýchaný sýr“. Výsledkem je lehce slaná varianta. Tento čerstvý sýr využijete třeba do sedviče nebo si ho můžete vychutnat v salátu. Pokud přidáte bylinky nebo koření, můžete mít sýr vždy jiné, úžasné chuti. Taky lze přidat smetanu a připravit si domácí sýr "Cottage". Pokud si přejete sýr osladit, stačí přidat med. Sýr obsahuje spoustu nutričních hodnot, které by měly být nedílnou součástí jídelníčku každého z nás, patří mezi ně vápník, další minerály, vitamíny a proteiny. Sýr obsahuje sedmkrát více bílkovin a pětkrát více vápníku než mléko. Je vhodný také pro děti. Jeho chuť si můžete ozvláštnit také pomocí přidání ovoce a zeleniny (např. jahody či mrkev) či ořechů.

 

TIP: Vyrobte si lahodný sýr díky směsi (syřidlu) Kuvings.


2016_08_15_094819Ocet

Do připraveného ovoce či zeleniny přidejte cukr a ocet a stiskněte tlačítko Menu pro výběr „Ocet“. Výsledkem bude ocet plný chuti a výživných látek. Využít jej můžete pro přípravu horkých a studených nápojů, velmi oblíbený je také v gurmánské kuchyni. Slouží jako základní surovina pro ochucování, konzervaci potravin a dokonce jako lék. 

 

 

 

 

2016_08_15_104744


Nakládaná zelenina

 
Vychutnejte si jedinečnou a svěží chuť nakládané (kvašené, kysané) zeleniny! Stačí přidat ocet, cukr a kořenící směs a stisknout tlačítko Menu pro výběr „Nakládaná zelenina“. Výsledkem bude zdravá fermentovaná zelenina, na které si pochutná každý. Díky tomuto procesu, který se využívá již po celá staletí, si můžete vychutnat sezónní zeleninu po celý rok. U nás se jí také říká zelenina v láku nebo čalamáda. K výrobě nakládané zeleniny můžete využít  širokou škálu rozmanitých plodů, koření a listů.

 

2016_08_15_094752

Sirup

Sirupy vyrobené ve fermentoru Kuvings obsahují enzymy, které napomáhají vstřebávání výživných látek z ovoce a zeleniny, jako jsou vitamíny a minerály. Zároveň dodává sirupu skvělou chuť a dokonce působí i proti stárnutí.

 

Ovocné víno

Vyrobte si unikátní ovocné víno skvělé chuti! Budete potřebovat čerstvé ovoce a alkohol podle vlastního výběru nebo během zimy můžete nahradit ovoce ženšenem nebo vinnou révou. Použitím sezonních surovin vytvoříte zdravé a lahodné ovocné víno, které si můžete vychutnávat po celý rok.

 

 

 

Součástí balení je: imgrc006349412912

  • Fermentor Kuvings
  • 2x nádoba
  • 1x víko
  • 1x držadlo
  • 1x jemné síto
  • 1x víko přístroje
  • návod v českém jazyce
  • kuchařka v českém jazyce

 

Video: Představujeme Fermentor Kuvings


Video: Jak používat Fermentor Kuvings


Video: Přednosti Fermentoru Kuvings


Video: Funkce Fermentoru Kuvings

Parametry

Parametry produktu Kuvings Fermentor - výrobník sýrů, jogurtovač - bílý + DÁREK a doprava zdarma

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Frekvence 60 Hz
Hmotnost 1,5 kg
Kapacita nádoby 2 l
Napětí 220 V
Nastavení teploty 20°C - 65°C
Příkon 44 W
Rozměry (Š × H × V): 18 x 18 x 20 cm
Záruka 2 roky

Související zboží

false