Zpět

Kuvings CS600 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Skvělé praktické příslušenství k odšťavňovači Kuvings CS600, díky kterému se vám otevírají nové možnosti v přípravě smoothies apod. Dodejte vašemu jídelníčku zajímavé a zdravé pokrmy, které si zamiluje celá rodina.

Výrobce
Kuvings - NUC Electronics Co., s.r.o.
Kód
okseCS600
EAN
Dostupnost
Na dotaz
Naše cena s DPH
1 900,00 Kč / ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Kuvings CS600 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Set (rozšířená sada exclusive) obsahuje síto na smoothies a homogenizační pouzdro - tyto díly jsou kompatibilní pouze s odšťavňovačem Kuvings CS600)


cs600_homo

Výrobník zmrzliny a mražených dezertů 

Vychutnejte si skvělé zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli v pohodlí vašeho domova díky homogenizačnímu pouzdru, které jednoduše dodáte na odšťavňovač Kuvings CS600. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši díky lahodným a zdravým pokrmům.

S využitím homogenizačního nástavce (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer CS600) připravíte skvělé mražené dezerty, které jsou navíc i zdravé! Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu. Přesně tak budete vědět, co jste do zmrzliny dali a budete vědět, že sobě a svým blízkým nabízíte to nejlepší.

Dejte svým blízkým raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert na našem odšťavňovači než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty.

 

cs600_smooth

Výrobník smoothies

Síto na odšťavňovač vám vytvoří sladké a jemné pokušení přírody! Začněte svůj den jednoduchým a zdravým koktejlem díky tomuto skvělému doplňku na váš odšťavňovač.

Se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer CS600) připravíte různé druhy zdravých a velmi chutných krémových koktejlů.


Ovocné smoothies je velmi snadné vyrobit., Navíc směsi různého ovoce vynikají bohatostí chuti a výživných látek. Nápoje jsou smetanově jemné a snadno se pijí. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí širokou paletu chutí. Skvělé jsou banány, které v kombinaci s mlékem poskytují sladkou a krémovou chuť. Ovšem fantazii se meze nekladou, kombinujte dle vlastní fantazie!


 

Parametry

Parametry produktu Kuvings CS600 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Název parametru Hodnota parametru
Záruka 24 měsíců
false