Zpět

Kuvings C9820GM_M Exclusive kovová šedá matná + dárek a doprava ZDARMA

Exkluzivní novinka pro rok 2008 – inovovaný vertikální šnekový odšťavňovač. Navíc v moderním a stylovém designu. Širší plnicí otvor s bezpečnostní záklopkou zaručuje také výhodné praktické vlastnosti.

Doprava zdarma Novinka

Výrobce
Kuvings - NUC Electronics Co., s.r.o
Kód
okc982gmme
EAN
8809597080431
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
13 990,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Kuvings C9820GM_M Exclusive kovová šedá matná + dárek a doprava ZDARMA

1_bila 

INOVACE MODELU C9500

Nový vertikální nízkootáčkový šnekový odšťavňovač představuje praktický doplněk do každé domácnosti. Nově je vybaven bezpečným plnicím otvorem se záklopkou pro přímé vkládání surovin pro pohodlnou a rychlou přípravu všeho, co máte rádi. Praktickou stránku odšťavňovače však výrazně doplňuje také design přístroje. Díky vlastní originální patentované technologii společnosti Kuvings získáte i k vám domů přístroj, který se může pyšnit mezinárodním oceněním za design.

Další předností je celková konstrukce odšťavňovače. Má nově zesílené díly vyrobené z  tritanu a ULTEMu, které neobsahují BPA, a díky tomu je výrazně odolnější.

 

 

 

Přednosti nového vertikálního odšťavňovače Kuvings C9820

Kvalitní džusy z nového odšťavňovače Kuvings

1. Širší plnící otvor o průměru 82 mm
2. Systém plnícího otvoru s bezpečnostní záklopkou
3. Patentovaná technologie
4. Multifunkční přístroj 3v1 (juice, smoothie, zmrzlina)
* se sadou Exclusive
5. Zesílená násypka
6. Moderní a elegantní design
7. Čerstvé přírodní šťávy
8. Čistící kartáč pro snadné čištění
9. Vyrobeno z BPA-free tritanu
10. Tichý provoz

 

 

 

 

Nový systém plnícího otvoru se záklopkou

Nový systém plnicího otvoru se záklopkou představuje bezpečnější přístroj s jednodušším ovládáním, které je mnohem pohodlnější i pro samotné uživatele. Zaručeně každý ocení šířku nového plnicího otvoru 5. generace. Díky tomu je vkládání různých surovin mnohem jednodušší než u starších modelů. Bezpečnostní záklopka zajišťuje pohodlné a rychlé vkládání surovin. Záklopka má dvě části. Jednu pro kulaté a druhou pro úzké suroviny.

 

 

Širší plnící otvor o průměru 82 mm

Velkou výhodou nového odšťavňovače je také široký plnicí otvor, který výrazně snižuje dobu odšťavňování a přípravy.

Plnicí otvor opět překonal stávající modely odšťavňovačů a se svým průměrem 82 mm je širší než u všech dosavadních modelů. Zrychlí se tak příprava, jelikož nemusíte pracně krájet a připravovat suroviny na menší kousky. Během několika okamžiků budete mít skvělou šťávu na stole a bez zbytečné práce navíc.

 

 

 

 
     

Pevnější

Upgradovaný

Jednodušší čištění

Celá odšťavňovací komora je výrazně stabilnější díky zesílenému dnu komory. To je vylepšeno zvýšením počtu jisticích bodů ze 3 na 4. Díly odšťavňovací komory jsou optimalizovány a to zlepšuje výkonnost a expulsivní sílu šnekového lisu 5. generace. Snadnější čištění stroje zajišťuje horní část výpusti odpadu, která je otevřená a je mnohem širší v porovnání se staršími modely.
     
 

 

 

 

 

Bezpečnější

Praktický

Ekologický

Odšťavňovač je maximálně bezpečný. Díky záklopce se k lisovacímu šneku nedostanou ani malé dětské ruce. Systém vkládání surovin je tak velmi bezpečný, ale zároveň pohodlný. Kuvings  odšťavňovač si hravě poradí s každým typem ovoce nebo zeleniny. Zvládne také listovou zeleninu a bylinky, které mohou dělat starším typům nemalé problémy. Celý odšťavňovač splňuje přísné normy a je vyroben z ekologických a pevných materiálů. Nádoba je vyrobena z tritanu, který neobsahuje bisfenol A, sítko a šnek jsou vyrobeny z bezpečného a odolného ULTEMu.

 

Klíčové vlastnosti:

Kuvings C9820 je praktický odšťavňovač, který dokáže zachovat maximum živin, vitamínů, minerálů a enzymů v nápoji lahodné chuti. S novým odšťavňovačem značky Kuvings bude mnohem jednodušší dodržovat doporučenou dávku ovoce a zeleniny a udržovat si tak správný a zdravý životní styl.

 
Syrové ovoce a zelenina
- stravitelnost / vstřebatelnost: 17%
- doba trávení / asimilace: 3-5 hodin

 Štáva z lisu Kuvings EVO820
 - stravitelnost / vstřebatelnost: 65%
 - doba trávení / asimilace: 10-15 minOvoce a zelenina jsou pro naše tělo nepostradatelné.

Asi to už bude znít jako ohraná fráze, ale ovoce a zelenina jsou pro naše tělo opravdu nepostradatelné. Často si ani neuvědomujeme, kolik vzácných látek získáváme z každého sousta. Každá rostlina během svého růstu čelí různým povětrnostním podmínkám a musí se proti nim umět bránit. Pro svou ochranu a růst vytváří rostliny již od nepaměti přírodní chemické látky nazývané „fytochemikálie“. Tyto látky jsou velmi přínosné i pro člověka. Příjem množství fytochemikálií obsažených v neředěných ovocných a zeleninových šťávách přináší antioxidační účinky. Výrazně zpomalují proces stárnutí a zajišťují nám ochranu proti civilizačním chorobám. Začněte se zdravým životním stylem ještě dnes. Výrazně vám to může usnadnit náš nový odšťavňovač, který je tou správnou cestou ke spokojenému a dlouhému životu.VHODNÝ NA:

listová zelenina, jablko, mrkev, jahody, hrozny, rajčata, meloun, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:
šípky, samotnou aronii

 

Součástí balení je:

  • Kuvings Whole Slow Juicer C9820
  • síto na odšťavnění
  • sada Exclusive
  • nádoba na šťávu
  • nádoba na odpad
  • čistící kartáč
  • otevírač víka
  • návod v českém jazyce
  • kuchařka v českém jazyce


  


Výrobník zmrzliny a mražených dezertů - je součástí výbavy

Vychutnejte si skvělé domácí zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli.

Nabídněte jim to nejlepší. Konečně budete přesně vědět, co vaše zmrzlina či lahodný dezert obsahuje. Můžete vyrábět z kvalitních a zdravých suroviny pochoutky, které si všichni zamilují. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši.

Homogenizační nástavec (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer EVO820) vám umožní snadnou přípravu mražených dezertů luxusních chutí. Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu plnou vitamínů. Vaše rodina, děti i přátelé ocení, pokud jim nabídnete zdravý typ těchto skvělých dezertů a zmrzlin. Nekupujte nezdravé potraviny plné konzervantů, které vašemu tělu jen škodí.

 

 

 

Výrobník smoothies - je součástí výbavy

Každý den můžete začít zdravě díky našemu odšťavňovači. S ním budou vaše rána plná lahodných vůní a chutí. Smoothie naladí vás a vaše blízké na každý den.

Se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer EVO820) připravíte různé druhy krémových koktejlů. Smoothies je velmi snadné vyrobit. Stačí si vybrat to, co máte z přírody nejraději, a už jen vytvářet nové a nové kombinace chutí a barev. Navíc jsou tyto nápoje plné výživných látek, které povzbudí vaše tělo i mysl. Nápoje se snadno připravují a ještě snadněji konzumují.


 

 

Čistící kartáč - je součástí základní výbavy 


Součástí základní výbavy odšťavňovače je také patentovaný rotační kartáč s pohodlným úchopem pro snadné čištění. Stačí pouze proud vody a speciální rotační kartáč, který se nacvakne na sítko, dokáže za několik vteřin dokonale vyčistit sítko od všech nečistot! Minimální práce!

 

 

 

Parametry

Parametry produktu Kuvings C9820GM_M Exclusive kovová šedá matná + dárek a doprava ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva kovová šedá matná
Frekvence 50/60 Hz
Otáčky/min. 60
Použité materiály Ultem, Tritan, ABS, PC
Průměr otvoru násypky 82 mm
Příkon 240 W
Způsob odšťavňování šnekový
Záruka 10/3 (motor/díly)
false