Zpět

Kuvings C9500 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Sítko na smoothie vám otevírá cestu k novým a skvělým krémovým nápojům. S homogenizačním pouzdrem zase získáte klíč k novým a chutným domácím zmrzlinám, které si všichni zamilujete.

Výrobce
Kuvings - NUC Electronics Co., s.r.o
Kód
okse9500
EAN
8809597080363
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
1 700,00 Kč / ks
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Kuvings C9500 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Výhodný set (rozšířená sada exclusive) obsahuje síto na smoothies a homogenizační pouzdro - tyto díly jsou kompatibilní pouze s odšťavňovačem Kuvings C9500 (NS-721CEM)!

Výrobník zmrzliny a mražených dezertů 


c9500_ice_cream_strainer1S využitím homogenizačního nástavce (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer C9500) připravíte mražené dezerty.

Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu. Dejte svým milovaným dětem raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty.

Vychutnejte si skvělé domácí zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši. Rozmazlujte se a vytvořte si kombinace oblíbených dezertů v pohodlí domova. Je to tak jednoduché! Naše homogenizační pouzdro vám práci na domácí zmrzlině výrazně usnadní!

 

Výrobník smoothies

c9500_smoothie_strainer1

Se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer C9500) připravíte různé druhy krémových koktejlů, které jsou navíc i zdravé!

Sladké a jemné pokušení přírody! Začněte svůj den jednoduchým a zdravým koktejlem. Není nic jednoduššího a zdravějšího! Zdravou snídani si dnes dokáže připravit hravě každý díky našim odšťavňovačům a praktickým doplňkům.

Ovocné smoothies je nejen snadné vyrobit, ale díky směsi různého ovoce vynikají bohatostí chuti a výživných látek. Jsou smetanově jemné a snadno se pijí. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí širokou paletu chutí. Kombinujte, fantazii se meze nekladou. Rozmazlujte své tělo a chuťové buňky.


 

Parametry

Parametry produktu Kuvings C9500 - set síto na smoothies + homogenizační pouzdro

Název parametru Hodnota parametru
Záruka 24 měsíců
false