Kontaktní grily Catler

 

Příprava chutného a především zdravého jídla bude díky kontaktnímu grilu Catler hračkou.  Jedná se o všestranného pomocníka vyrobeného z nerezu, se kterým si připravíte lahodné pochoutky během chvilky a navíc bez přidání kapky tuku. To dodá vašemu jídlu nezaměnitelnou chuť a hlavně máte jistotu, že je jídlo připraveno maximálně šetrně k vašemu zdraví.

 

Vyberte si z naší nabídky skvělých a stylových kontaktních grilů. Máme pro vás gril GR 4011, který je vybaven také ovladačem teploty, vyklápěcími nožkami a funkcí nastavení výšky horní desky. Kontaktní gril GR 8012 má zase ve své výbavě elektronický ovladač teploty, 15 minutový časovač, funkci nastavení výšky horní desky a sklonu spodní desky. Navíc ho můžete otevřít a získat tak dvě grilovací plochy. Užijte si chutné a zdravé grilované pokrmy i mimo letní sezónu a připravte si je díky našim spotřebičům v pohodlí domova kdykoliv!

 

Zboží v kategorii

Smart kontaktní BBQ gril se sondou Catler GR 8050Smart kontaktní BBQ gril se sondou Catler GR 8050

Smart kontaktní gril Catler GR 8050 je vybaven vestavěnou teplotní sondou, díky které vždy připravíte vynikající grilované pochoutky přesně podle vašich představ. Nyní nabízíme dopravu ZDARMA.

8 990,00 Kč s DPH

Skladem

Filtrovat

Zobrazit
Dostupnost
Řadit
Výrobce
Podle ceny
180,00 Kč
12 590,00 Kč

Obrázkové zobrazení seznamové zobrazení

Obrázkové zobrazení

seznamové zobrazení