Zpět

Jupiter Fruit Press 862600

Tento lisovací nástavec je vyroben z plastu a používá se pro lisování přírodní šťávy z měkčího ovoce, citrusových plodů a také rozumného množství bobulovin a drobného ovoce nebo mladé pšenice.

Jupiter Fruit Press 862600

Výrobce
Jupiter
Kód
kpjfp
EAN
Dostupnost
Vyřazeno
Naše cena s DPH
1 865,00 Kč / ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Jupiter Fruit Press 862600

Jupiter Fruit press - doplňkové příslušenství

Tento lisovací nástavec je vyroben z plastu a používá se pro lisování přírodní šťávy z měkčího ovoce, citrusových plodů a také rozumného množství bobulovin a drobného ovoce nebo mladé pšenice. Je vybaven dvěma jemnými sítky ze speciální nerezové oceli. Disponuje možností nastavení hustoty odpadní vlákniny pro dosažení maximální výtěžnosti a kvality šťávy.

K dílu je nutné dokoupit motor.

Systém Jupiter představuje univerzální řešení pro všechny moderní kuchyně. Stavebnicový systém se spolehlivou motorovou jednotkou (která není součástí výbavy) zaručuje vysokou flexibilitu při zpracování potravin, díky možnosti připojení řady přídavných modulů. Vybrat si můžete své vlastní řešení a vždy pouze to, které potřebujete – není třeba rovnou pořizovat celou sadu. Zjistíte-li v budoucnu, že chcete využít širší potencionál tohoto systému, můžete si dokoupit další užitečné příslušenství.

Parametry

Parametry produktu Jupiter Fruit Press 862600

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 1,6 kg
Motor 150 W / 230 V
Pojistka T 0,8 A se zpožděnou účinností
Rozměry 19 x 13 x 23 cm
Záruka 6 měsíců
false