Zpět

iFAVINE Dekantér - iSommelier Pro WiFi - bílý

Chytrý dekantér iSommelier zvýrazňuje chuť, aroma a zároveň stimuluje potenciál každého vína. Díky němu si víno vychutnáte na maximum!

Doprava zdarma Novinka Sleva

Výrobce
iFavine
Kód
ifdspwb
EAN
3760060960061
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
21 690,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
23 690,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
2 000,00 Kč (-8%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží iFAVINE Dekantér - iSommelier Pro WiFi - bílý

iSommelier je chytrý dekantér s celosvětovým patentem. Používá technologii molekulárního filtru pro oddělení kyslíku ze vzduchu a filtrování více než 80 % vyčištěného kyslíku skrze víno díky jedinečné skleněné karafě. Dekantér iSommelier účinně snižuje zbytkový methanol, oxid siřičitý, a jiné škodlivé látky obsažené ve víně. Proces dekantace je efektivnější, důkladnější a zdravější.


Účinným a inteligentním způsobem dekantace chytrý dekantér iSommelier maximalizuje chuť, aroma a zároveň stimuluje potenciál každého vína.


1

 

Efektivní dekantace, rozsáhlejší vůně

Provzdušnění vína je efektivnější, protože vysoce koncentrovaný čištěný kyslík přichází do styku s vínem rovnoměrněji. Tím je snížena doba trvání oproti klasické dekantaci. Dekantujte během pár minut!2

iFAVINE network a aplikace


iFAVINE Network zahrnuje velké množství vína a vinařských informací. Obsahuje také doporučení profesionálů k přesnému stanovení doby dekantace. Prostřednictvím této aplikace mohou uživatelé lépe pochopit svá vína. Zlepší se komunikace mezi vinaři a spotřebiteli, a tak se prohloubí zážitek na obou stranách. Díky této aplikaci můžete ovládat váš chytrý dekantér iSommelier bezdrátově.


3

 


Dotykový kontrolní panel


Pomocí dotykového panelu si můžete pohodlně nastavit ideální dobu dekantace, která plně vyhovuje vaší chuti. Panel zahrnuje také tlačítko pro spuštění, pozastavení a zastavení dekantačního procesu.


4

 

Aplikace iFAVINE


Mezinárodní platforma s informacemi ze světa vína umožňuje ovládání iSommelieru na dálku s nastavením přesného času dekantace pro danou láhev nebo druh vína.

 
 
 

5

 Vysoce koncentrovaný čištěný kyslík

iSommelier provzdušňuje víno díky filtrování okolního vzduchu, ze kterého odstraňuje nečistoty (vlhkost, prach, pachy) a zároveň izoluje kyslík od dusíku a oxidu uhličitého. Dochází k provzdušnění vína stálým proudem vysoce koncentrovaného čištěného kyslíku. 

 
  • iSommelier eliminuje většinu škodlivých látek v ovzduší včetně vlhkosti.
  • Stálý proud kyslíku zmírňuje dopad dekantace vína v místech s rozdílným tlakem ovzduší.
  • Tento pokročilý systém zaručuje, že všechna vína budou servírována ve stejné kvalitě a to kdelikov na světě, kde budou dekantována. 
 

6

 

Patentovaná skleněná dekantační karafa 

Koncentrovaný kyslík proudí vzhůru do speciálně navržené trubice uvnitř patentované karafy. Poté změní směr a proudí dolů a to do každého mililitru vína.


Video: iFAVINE Dekantér - iSommelier

Parametry

Parametry produktu iFAVINE Dekantér - iSommelier Pro WiFi - bílý

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Frekvence 50 - 60 Hz
Kompatibilita iOS, Android 4+
Konektivita Wifi 802.11 b/g (nutný 2,4 GHz router)
Napětí 220 - 240 V
Příkon 80 - 90 W
Záruka 2 roky
false