Zpět

iFAVINE Dekantér - iSommelier (D512)

Chytrý dekantér iSommelier zvýrazňuje chuť, aroma a zároveň stimuluje potenciál každého vína. Díky němu si víno vychutnáte na maximum!

Doprava zdarma Novinka Sleva Zaváděcí cena

Výrobce
iFavine
Kód
ifds
EAN
3760060960078
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
10 890,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
12 890,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
2 000,00 Kč (-16%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží iFAVINE Dekantér - iSommelier (D512)

iSommelier je chytrý dekantér s celosvětovým patentem. Používá technologii molekulárního filtru pro oddělení kyslíku ze vzduchu a filtrování více než 80 % vyčištěného kyslíku skrze víno díky jedinečné skleněné karafě. Dekantér iSommelier účinně snižuje zbytkový methanol, oxid siřičitý, a jiné škodlivé látky obsažené ve víně. Proces dekantace je efektivnější, důkladnější a zdravější.


Účinným a inteligentním způsobem dekantace chytrý dekantér iSommelier maximalizuje chuť, aroma a zároveň stimuluje potenciál každého vína.

2017_03_15_125832


Dekantujte vaše víno během několika minut, nikoliv hodin

iSommelier disponuje molekulární filtrací vzduchu k produkci více než 80 % čistého kyslíku, který je následně veden skrze celé víno. Díky tomu je během několika minut dosaženo urychlení stárnoucího účinku a víno se stává velice jemným, má obohacenou vůni a chuť.


 
 
 
 
2
 

 

Jednoduchý provoz

Pomocí otočného ovladače nastavíte jednoduše požadovanou dobu dekantace. Můžete dekantaci zahájit, pozastavit nebo úplně zastavit.  
 
3


Přenosný (nabíjecí baterie nejsou součástí)

Díky dobíjecí baterii si můžete vzít dekantér iSommelier kamkoliv potřebujete, bez toho, aniž byste potřebovali připojení do zásuvky. iSommeleir dodáváme s vestavěnou nabíječkou.

 

 
  

4

Vysoce koncentrovaný čištěný kyslík

iSommelier provzdušňuje víno díky filtrování okolního vzduchu, ze kterého odstraňuje nečistoty (vlhkost, prach, pachy) a zároveň izoluje kyslík od dusíku a oxidu uhličitého. Dochází k provzdušnění vína stálým proudem vysoce koncentrovaného čištěného kyslíku. 
 
  • iSommelier eliminuje většinu škodlivých látek v ovzduší včetně vlhkosti.
  • Stálý proud kyslíku zmírňuje dopad dekantace vína v místech s rozdílným tlakem ovzduší.
  • Tento pokročilý systém zaručuje, že všechna vína budou servírována ve stejné kvalitě a to kdekoliv na světě, kde budou dekantována.
 

5

 

Patentovaná skleněná dekantační karafa

Koncentrovaný kyslík proudí vzhůru do speciálně navržené trubice uvnitř patentované karafy. Poté změní směr a proudí dolů a to do každého mililitru vína.
 
 

 

 

 


Video: iFAVINE Dekantér - iSommelier

Parametry

Parametry produktu iFAVINE Dekantér - iSommelier (D512)

Název parametru Hodnota parametru
Barva černá
Frekvence 50 - 60 Hz
Napětí 100 - 240 V
Příkon 55 W
Záruka 2 roky
false