Zpět

Höfats Triple 90 - ohniště

Pokud nemáte možnost vytvořit si otevřené ohniště u vás na zahradě nebo se bojíte škod, které by mohl napáchat, pak pro vás máme skvělé ohniště, ve kterém se snoubí praktičnost a design.

Doprava zdarma Novinka Sleva

Výrobce
Höfats GmbH
Kód
ht90o
EAN
4260447330498
Dostupnost
Na dotaz
Naše cena s DPH
5 890,00 Kč / ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Höfats Triple 90 - ohniště

Gril TRIPLE se může pyšnit čistým ostrohranným vzhledem a provedením z masivní cortenové oceli, která je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Získáte tak útulný zdroj tepla vždy tam, kde právě chcete. Ohniště již není jen archaickým pojmem, ohniště TRIPLE ho povyšuje pomocí jednoduché a poutavé funkcionality.

Ohniště se skládá ze tří identických částí, které samy o sobě nemají funkci, ale navzájem se doplňují a dohromady vytváří jeden pevný, větší celek. Díky tomu můžete gril TRIPLE jednoduše přemisťovat i na dlouhé vzdálenosti.

Velkou výhodu představuje také variabilní deska, díky které můžete  gril nastavovat do požadované výšky a zároveň deskou i otáčet. Pokud desku nastavíte mimo plameny, získáte stolek, na který můžete odložit cokoliv a mít tak vždy vše po ruce. Pouhým otočením nad oheň získáte funkční varnou desku.

 

 120_m

 • Ohniště a gril
 • Snadná demontáž, kompaktní přepravní rozměry
 • Cortenová ocel - vytváří jedinečnou patinu rzi
 • Vyšší gril díky doplňkovým nohám (Triple 90)
 • Lze namontovat až tři přídavné tyče (Triple 120 / 90)
 • Volitelné: variabilní výškově nastavitelný a otočný grilovací rošt
 • Volitelné: pracovní plocha resp. nastavitelná varná deska

 

Cortenová ocel

Na rozdíl od běžné konvenční oceli, cortenová ocel vytváří vlivem počasí pevnou vrstvu patiny rzi. Pod touto jedinečnou vrstvou patiny se vyvíjí bariérový povlak, který chrání produkt před korodováním. Krycí vrstva se průběžně vytváří a obnovuje, a tak zajišťuje živou a jedinečnou patinu.Tato ocel odolná proti povětrnostním vlivům může být klasifikována jako extrémně ekologický materiál. Má nadprůměrnou životnost, nepotřebuje lakování a je plně recyklovatelná. Cortenová ocel se stále častěji používá v moderní architektuře struktury fasád.

Při doručení obdržíte zpravidla černé ohniště a během prvních 24 hodin působením počasí se začne vytvářet jedinečná patina rzi (v některých případech může být zahájen proces tvorby patiny ještě před doručením a zákazník tak obdrží ohniště, které již může obsahovat stopy patiny rzi).

Zvláštní pozornost věnujte produktům z cortenové oceli při použití na podlaze z přírodního kamene nebo na jiném citlivém povrchu.

 

Součástí balení není (jedná se o dokoupitelné příslušenství):

 • grilovací rošt
 • víceúčelová deska
 • přídavná tyč
 • podstavec

 

Parametry

Parametry produktu Höfats Triple 90 - ohniště

Název parametru Hodnota parametru
Velikost 20 cm
Záruka 2 roky
false