Zpět

Höfats Cube - zahradní gril rusty

Skvělý zahradní gril, který má široké využití. Nejedná se pouze o gril, ale také výborně poslouží jako stolička, lavička či boční stůl. 

 

Novinka Sleva

Výrobce
Höfats GmbH
Kód
hczgr
EAN
4260447330214
Dostupnost
Skladem 1 ks
Naše cena s DPH
5 690,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
7 190,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
1 500,00 Kč (-21%)
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Höfats Cube - zahradní gril rusty

Unikátní víceúčelový gril, který v sobě ukrývá vše, co potřebujete. Díky němu si budete mít vždy kam sednout či odložit věci potřebné ke grilování.

Není nad krásu a kouzlo plápolajícího ohně. S tím ovšem často souvisí také problémy ohledně uhašení, obzvlášť pokud všude poletují jiskry a fouká vítr. Náš víceúčelový gril CUBE se jednoduše otočí a díky tomu můžete regulovat oheň. Mísa s ohněm zůstane perfektně vyvážená díky gravitační síle, oheň je zmírněn, až nakonec úplně zhasne. Pokud zrovna nepotřebujete gril, CUBE se stane skvělým pomocníkem i v jiné oblasti. Můžete jej použít jako stoličku, lavičku, nebo boční stůl. Konečně je zde víceúčelový gril, který vás překvapí svou jednoduchostí, nadchne svým designem a přinese trvalé potěšení díky své kompaktnosti.

Jedinečný je také svou povrchovou úpravou, kterou dokáže ještě více umocnit vliv počasí. Unikátní rezavá patina povrchu grilu CUBE je alternativou pro klasický vzhled grilu v barvě černého práškového laku.

 5carolamichaelafotografie_h_fats_67_1

  • Ohniště, zahradní gril, stolička, odkládací stoleček
  • Otočný systém - pro uhašení ohně stačí pouze otočit gril
  • Bezpečná a jednoduchá manipulace
  • Tepelně odolný
  • Cortenová ocel - vytváří jedinečnou patinu rzi

 

 

Cortenová ocel

Na rozdíl od běžné konvenční oceli, cortenová ocel vytváří vlivem počasí pevnou vrstvu patiny rzi. Pod touto jedinečnou vrstvou patiny se vyvíjí bariérový povlak, který chrání produkt před korodováním. Krycí vrstva se průběžně vytváří a obnovuje, a tak zajišťuje živou a jedinečnou patinu.Tato ocel odolná proti povětrnostním vlivům může být klasifikována jako extrémně ekologický materiál. Má nadprůměrnou životnost, nepotřebuje lakování a je plně recyklovatelná. Cortenová ocel se stále častěji používá v moderní architektuře struktury fasád.

Při doručení obdržíte gril, který je pokrytý unikátní patinou rzi. Mísa na dřevo/uhlí je také z cortenové ocele, tj. pokrytá patinou rzi.

Zvláštní pozornost věnujte produktům z cortenové oceli při použití na podlaze z přírodního kamene nebo na jiném citlivém povrchu.

 

 

Součástí balení není (jedná se o dokoupitelné příslušenství):

  • grilovací rošt
  • grilovací deska (plancha)
  • víceúčelová bambusová deska
  • ochranný obal 

 

 

Získané ocenění:

Bavarian National Award 2017
German Design Award Winner 2017
Focus Open Design Award Winner 2017
Design Plus Award Winner 2016
Red Dot Design Award Winner 2016

 

4cube_graph_2_1

;

 

Parametry

Parametry produktu Höfats Cube - zahradní gril rusty

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 15 kg
Rozměry 43 x 43 x 44 cm
Záruka 2 roky
false