Zpět

Harmonizér vody ViaHuman

Protože kvalitní voda příznivě ovlivňuje naše zdraví, přinášíme harmonizér vody ViaHuman, který udělá z obyčejné kohoutkové vody harmonizovanou vodu pro očistu celého organismu.

Doprava zdarma

Výrobce
ViaHuman
Kód
hvvh
EAN
8594185060017
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
8 990,00 Kč / ks
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry Soubory ke stažení

Popis

Popis zboží Harmonizér vody ViaHuman

 

Harmonizér vody ViaHuman je patentovaný český výrobek určený ke zkvalitnění vaší pitné vody

jv2_00811

 

Průtokové zařízení Harmonizér ViaHuman vkládá do vody poznatky potřebné  k očistě vašeho těla. Dokáže ovlivnit strukturu vody, její biologické vlastnosti a působení na člověka.

Spojuje v sobě unikátní kombinaci několika způsobů ovlivnění struktury vody, a to hlavně přirozené víření na přírodním principu, působení křišťálu, šungitu a stříbra. Harmonizovaná voda je proto nepostradatelným doplňkem všech detoxikačních kůr.

První účinky pití harmonizované vody se podle uživatelů projeví asi po 4 týdnech používání.

 

Paměť vody

Problémem kohoutkové vody je hlavně strukturní uspořádání molekul i chemické složení její vody. Podle japonského vědce Masaru Emota platí, že už myšlenka je formou energie a má vlastní vibraci. Podle této teorie byly porovnány krystaly obyčejné kohoutkové a harmonizované vody. Zapsáním myšlenky harmonizované vody ji znásobíme a uchováme její vibrační vzorec. Vibrace dokáže změnit uspořádání molekulových klastrů H2O. Vibrační vzorec slova dokáže změnit strukturu vody. Pokud to řekneme zjednodušeně - voda si pamatuje vše, s čím se setká - slovo, obrázek, hudbu i druh vibrace.

Jak Harmonizér funguje

Harmonizér v sobě spojuje několik principů na ovlivnění kvality vody pomocí změny její struktury. Stačí jej napojit na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii vodovodu s pitnou a zdravotně nezávadnou vodou a potom si už jen užívat kvalitnější vody s pozitivním dopadem na vaše zdraví.
 
Cílem harmonizéru není odfiltrovat z vody látky nebo jinak upravovat chemické složení, ale vložit do vody, kterou vypijete nebo s ní omyjete své tělo, pozitivní informaci a tím zvýšit její jemněhmotnou energii.  Struktura běžné vody z vodovodního řádu je totiž ovlivněna negativním způsobem procesů jejích úprav na pitnou vodu, chlorací, nepřirozeným pohybem v potrubí i průchodem přes geopatogenní zóny. 

Harmonizér v sobě kombinuje působení vířivého pohybu na přírodním principu, účinky pozitivní energie ve formě modlitby a energie barvy, působení stříbra a vlivu krystalů a nerostů, okysličení i úsporu vody.

 
 
Myšlenkou harmonizéru je spojení několika různých způsobů zlepšení vody. Existují doporučení na užívání krystalových esencí na nádoby s léčivými symboly a pozitivními slovy, spinování vody, vířiče vody nebo na úpravu vody stříbrem. Harmonizér je unikátní kombinací těchto způsobů. 

img_8748 img_8209_1 dsc00246_1
Při průchodu harmonizérem je voda zrychlena, zajistí se tak zvýšení její kinetické energie. Tím dojde k simulaci pohybu vody v horské bystřině a následně při výstupu z harmonizéru dojde v perlátoru k intenzivnímu okysličení a snadnému uvolnění škodlivého chloru. Tato zvýšená kinetická energie vody je poté dál v Harmonizéru využívána při průchodu přes vířící spirály. Tyto spirály mají stoupání ve tvaru Fibonacciho posloupnosti, která je nazývána zlatou spirálou nebo také spirálou života. Je to zásadní tvar, který se  vyskytuje ve stavbě živých organismů.

Voda je po vstupu do Harmonizéru vedena levotočivou jinovou spirálou orientovanou odstředivě. Jde o rozkladnou, uvolňující formu pohybu. Smyslem této spirály je uvolnit a zbavit vodu negativních informací, které v sobě nese. Uvede vodu do energeticky neutrálního stavu, čímž je připravena na načítání nových informací. Poté tato voda protéká přes krystalovou sadu. Krystaly se od starověku používají k léčení a je možné je naprogramovat pro konkrétní účel.jv2_0088

Křišťály v Harmonizéru
vkládají do vody pozitivní a léčivou energii a pohlcují negativitu. Minerál karneol je schopen energeticky čistit ostatní minerály a jeho funkcí je udržovat křišťály stále funkční. Šungit je jedinou přírodní formou negrafitového aktivního uhlí, který obsahuje fullereny. Používá se pro čištění vody a zvýšení detoxikačních schopností. Stříbro má známé antipatogenní  účinky. Po tom, co projde přes krystaly, je voda vedena pravotočivou jangovou spirálou orientovanou dostředivě. To znamená  formou pohybu, která tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. To jsou vlastnosti spirálovitého dostředivého pohybu.  

dscn2149_kopieCelý labyrint Harmonizéru je uložen v skleněné komoře, která je opatřena laserově gravírovaným textem, jehož smyslem je poděkování vodě s prosbou, aby byla očistnou, léčivou a prospěšnou každému člověku
 
 
Harmonizér nabízí tohle všechno v jednom v kombinaci s originálním designem. Připomínáme však, že se nejedná o zázračný prostředek a všelék na všechno. Pití pozitivně naladěné vody nebude řešit problémy za nás, ale může významným způsobem pomoci při hledání vnitřního míru a harmonie. Od našeho vnitřního stavu se pak odráží způsob nahlížení na realitu, která nás obklopuje. Přijímání pozitivně naladěné vody je podanou pomocnou rukou při restartu na celkové nahlížení na život a dobrý začátek procesu, na jehož konci je člověk, který s životem nebojuje, ale prožívá jej s radostí.
 
Je to ryze český výrobek. Každý kus skleněného pláště je originál z ruční výroby, která využívá dlouholeté zkušenosti a řemeslný fortel sklářů ze  Strání-Květné na Slovácku.

 

 

                                                                                  UKÁZKA ROZDÍLU VODY
 

                            RÝŽE                                                                                                           BAMBUS

uk_zka_rozd_lu_vody

Použití a údržba

Harmonizér vody je určen k napojení přímo na vodovodní baterii nebo pro úpravu vody ze studny. Z obyčejné vody tak vytvoří zdravou a chutnou tekutinu. Vyniká jednoduchou montáží a je prakticky bezúdržbový. Nejde ale o filtrační zařízení, proto jeho působení nijak neovlivňuje chemické složení a fyzikální vlastnosti vody.

Video: Montáž Harmonizéru Viahuman
     


Použité materiály - nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění (vše s atestem pro styk s potravinami) + šungit, karneol, křišťál, stříbro. Všechny části harmonizéru mají atest pro styk s pitnou vodou.

Balení obsahuje
- sestavený harmonizér
- spořící perlátor
- imbusový klíč
- náhradní krystaly
- redukci VH1
- návod k používání


Záruka 
24 měsíců 
Harmonizér můžete získat s garancí vrácení Vaší investice po dobu 60 dnů. Ode dne zakoupení můžete během této doby kdykoliv hramonizér vrátit bez udání důvodu.

Video: Harmonizér Viahuman - voda jako lék

 

Parametry

Parametry produktu Harmonizér vody ViaHuman

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 250g
Použité materiály nerezová ocel, bezolovnaté sklo, silikonové těsnění - vše s atestem pro styk s potravinami + šungit, karneol, křišťál, stříbro
Součást balení redukce s vnějším závitem M24/M22. Tato redukce řeší připojení H na většinu používaných baterií. Pro atypické zakončení baterií existují rovněž redukce.
Výška 5cm+perlátor
Záruka 24 měsíců
Závit Harmonizeru vnitřní M22
Šířka 5,4cm

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Související zboží

false