Zpět

Harmonizační těžítko ViaHuman - blue light 90mm

Originální harmonizační těžítko ruční výroby určené k energetizaci prostoru.

Harmonizační těžítko ViaHuman - blue light 90mm

Novinka

Výrobce
ViaHuman
Kód
htvhbl
EAN
8594185060208
Dostupnost
Skladem 1 ks
Naše cena s DPH
690,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
1 490,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
800,00 Kč (-54%)
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Harmonizační těžítko ViaHuman - blue light 90mm

Pokud potřebujete dobít energii, potom je harmonizační těžítko ViaHuman určeno právě pro vás. Jde o originální ruční výrobek, který je zhotoven z borosilikátového skla a výborně se hodí k navození pocitu klidu, pohody a vyrovnanosti. 

Vzhled těžítek se malinko liší, každé je jedinečným originálem.


Harmonizační těžítko je skvělým doplňkem na pracovní stůl, ale i jako dekorace do domácnosti. Skvěle poslouží také jako lapač strašidelných snů pro děti.

Jednotlivé vrstvy těžítka k sobě ladí svou barevností a vybranými minerály s barevným nastavením základních čaker. Základem těžítka je křišťálový hrot umístěn v středové části. V jednotlivých úrovních je obklopen třemi kameny, vztahujících se k určité čakře. Hrot tedy slouží jako usměrňovač energie.

Spodní část těžítka skrývá harmonizační symbol, který představuje protínající se ležaté osmičky v kruhu. Ty jsou symbolem nekonečna, kruh zase zobrazuje Slunce, které je symbolem životní energie.

 

Energie barev a mnohotvárné působení použitých kamenů

*červená - dynamická barva odvahy a průbojnosti, ale také barva uzemňující. Červený jaspis přináší zdraví a sílu a odstraňuje škodlivé látky z krve, jater a celého oběhového systému.
*oranžová - je barva vitality, energie, radosti a hravosti. Karneol obnovuje vitalitu, stabilizuje energii, přináší pozitivní vnímání života a motivuje k úspěchu.
*žlutá - barva světla, záře, svěžesti, radosti. Umí uklidnit při psychických problémech, umocňuje veselou náladu a podporuje myšlení. Tygří oko je ochranný kámen, který brání zlým myšlenkám, léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány a pomáhá dokonce i při léčbě zlomenin.
*zelená - osvěžuje, vitalizuje, regeneruje a podporuje tělesnou imunitu. Kámen Aventurín působí kladně na vše ve spojitosti s prosperitou a majetkem. Umí ochránit před geopatogenními zónami, spojuje rozum a cit a podporuje vnímání. Tiší bolesti srdce, odbourává problémy se štítnou žlázou, srdeční problémy, léčí svalový systém a přináší úlevu od kožních problémů.
*tyrkysová - spojuje působení modré a zelené barvy. Tyrkys je léčivý krystal, který regeneruje tkáně, kladně působí na dnu, revmatismus i žaludeční obtíže. Přináší také člověku sílu v duševní oblasti, pomáhá při depresích a strachu.
*modrá - má uklidňující účinky, navozuje tělesnou a duševní rovnováhu a odbourává strach. Kámen Sodalis spojuje logiku s intuicí, rozvíjí mysl, zvyšuje sebevědomí. Čistí lymfatický systém.
*fialová - spirituální barva pokory, odpuštění a skromnosti. Ametyst je mimořádně mocný kámen s ochrannou sílou. Má léčivé a očistné schopnosti. Zklidňuje, odstraňuje strach a vztek. Mírní bolesti hlavy a léčí nespavost.

Parametry

Parametry produktu Harmonizační těžítko ViaHuman - blue light 90mm

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 0,6 kg
Rozměry 9 x 9 x 10 cm

Související zboží

false