Zpět

Harmonizační karafa na vodu ViaHuman 1,4l - orgon gold

Harmonizovaná voda, kterou získáte průchodem přes Harmonizér ViaHuman, zůstane díky umístění v karafě chráněna proti negativním energiím.

 

Novinka V akci

Výrobce
ViaHuman
Kód
hkog
EAN
8594185060062
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
2 990,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
3 490,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
500,00 Kč (-14%)
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Harmonizační karafa na vodu ViaHuman 1,4l - orgon goldProč pít čistou voduschr_nka01

Čistá voda je nejvhodnější způsob, jak doplnit vnitřní vodu. Pití harmonizované vody vás může uzdravit. Podle vědeckých studií stojí za mnoha běžnými zdravotními problémy trvalá dehydratace organismu.

 

 

Struktura a paměť vody 

Voda z kohoutku má jeden zásadní problém, a tou je deformovaná struktura. Voda má totiž schopnost měnit svou strukturu a ukládat si do paměti všechny informace, se kterými se setká.

 

Proč používat karafu ViaHumanschr_nka02

Také z ostatních výzkumů vyplývá, že voda má opravdu schopnost měnit strukturní uspořádání svých molekul – tzv. klastrů a do těchto uspořádání ukládat informace. Paměť vody popsal ve své práci srozumitelně a transparentně japonský vizionář Masaru Emoto. Naše karafa má schopnost změnit strukturu vody a upravit ji tak, aby byla dobře přijímána buňkami živých organismů. Během několika minut se energetická a informační kvalita běžné kohoutkové vody zregeneruje a harmonizuje.


Jak karafa ovlivňuje strukturu vody

V  karafě jsou sladěny dva základní prvky, které ovlivňují tvary vodních klastrů. Je to harmonizující tvar karafy v souladu s Fibonacciho posloupností a energetické působení spirály.

 

karafa_viahuman_gold

Co je Fibbonacciho posloupnost

Karafa ViaHuman má unikátní tvar a rozměry, které vychází z číselné řady Fibonacciho posloupnosti. Fibonacciho posloupnost je inspirována přírodou, a to jak v říši živočišné, tak rostlinné. Poměr následných čísel této posloupnosti je roven zlatému řezu. Zákonitosti této posloupnosti lze vysledovat v uspořádání a sklonu listů rostlin, semen slunečnic, šišek jehličnanů, rohů zvířat, ulit plžů nebo plodu ananasu. Díky použití prvků této posloupnosti jsou do paměti vody vkládány informace, které jsou v synergii s fungováním živých organismů.

 

 

orgonit2

 

Působení orgonitu v karafě

karafa_viahuman_gold_orgonit

Orgonit se skládá z několika druhů materiálů. Díky svému složení přitahuje a neutralizuje negativní energie, dal by se tedy jednoduše popsat jako harmonizér. Jeho další důležitou a účinnou složkou jsou minerály. Každý orgonit je jedinečný svým složením. Jeho barva ovlivňuje jeho vibrační vyzařování. Barevné vyzařování vaší karafy nejlépe vynikne při umístění ve tmě.

Základem orgonitu v karafě je krystal křemene, ve kterém je umístěn křišťál. Tento univerzální léčebný minerál působí jako zesilovač energie a jeho pozitivní vlivy odstraňují nerovnováhu. 
 
Na spodní straně orgonitu je umístěn symbol ve tvaru protínajících se ležatých osmiček v kruhu, což představuje vesmírné nekonečno a zároveň jednotu, celistvost a dokonalost. Po obvodu tohoto symbolu jsou umístěny minerály, které symbolizují základní živly. Avanturín (země), karneol (oheň), sodalit (voda) a tyrkys (vzduch). Harmonizační symbol propojuje energii minerálů po svém obvodu.

 

Český křišťál a ruční výroba

Tetraedrická struktura skla je velmi podobná, jako struktura krystalů a vody. Jde proto o ideální materiál pro harmonizaci vody. Naše karafa je vyrobena ručně z českého bezolovnatého křišťálu a je dokonalou kombinací zajímavého vzhledu a vysoké účinnosti. Je ukázkou poctivé a tradiční řemeslné práce českých sklářů. 

 

orgonit1Návod k používání karafy ViaHuman orgon:

 • Karafu před prvním použitím vypláchněte vodou.
 • Karafa není určena pro horké tekutiny, mohlo by dojít k prasknutí skla!
 • Poškození karafy může být způsobeno mrazem a teplotními šoky.
 • Není vhodné vystavování prázdné karafy na přímé slunce, materiál orgonitu není vhodné po delší  dobu zahřívat. U plné karafy zahřívání orgonitu nehrozí. 
 • Karafu není vhodné dávat do myčky, ani do mikrovlnné trouby!
 • K údržbě karafy je zapotřebí pouze lžíce octa nebo kyseliny citronové a teplá voda z řádu (cca 40°C). Ucpěte dlaní hrdlo a protřepejte.
 • Karafu nepokládejte na horkou plotnu, ani ji nevystavujte plamenům.
 • Případné bublinky v orgonitu nemají vliv na účinnost.
 • Vodu v karafě stačí harmonizovat po dobu 10 minut. Doporučujeme energetizovanou vodu (aspoň 0,5 l) vypít najednou cca hodinu před jídlem.
 • K celkovému uvolnění chloru naplňte karafu již večer a vypijte ráno pro zavodnění organismu.
 • Teplá voda z bojleru není považována za pitnou, proto používejte pouze studenou kohoutkovou vodu.
 • Energetizace vody probíhá do teploty cca 41°C, při vyšší teplotě se harmonizující informace ztrácí.
 • Harmonizační karafu můžete použít k harmonizaci všech nápojů s obsahem vody, tzn. džusy, smoothies, ledové čaje, ale i pro víno či pivo.
 • Pokud jde o harmonizaci / dekantaci vína, naplňte karafu asi do poloviny výšky orgonitu. Pravotočivým kroužením uvolňujte aroma a aktivujte tak pozitivní energii.
 • Bublinky a drobné nerovnosti, které se mohou ojediněle objevit na skle karafy, nemají vliv na její účinnost a jsou charakteristické pro ruční výrobu.
 • Pokud používáte protiprachovou dřevěnou zátku, může se aroma dřeva objevit v chuti vody. Pokud by vám to vadilo, zátku nepoužívejte.
 • Každá karafa je jedinečným originálem, s ruční výrobou skla i orgonitu, který se odlišuje v drobných detailech.

 

 

Parametry

Parametry produktu Harmonizační karafa na vodu ViaHuman 1,4l - orgon gold

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 1,1 kg
Průměr 16 cm
Výška 27 cm
Záruka 24 měsíců

Související zboží

false