Elektrický lis na ovoce k přípravě pomerančového, citronového, grepového džusu

 

Horké letní dny přímo vybízejí k přípravě osvěžujících ovocných nápojů, které můžete nabídnout svým hostům či rodinným příslušníkům. Tato myšlenka zní lákavě, ale při představě nepořádku ze slupek, skvrn od přetečeného džusu a namáhavého ručního vymačkávání ji raději rychle zapudíte a raději si zajdete do supermarketu koupit džus z koncentrátu v krabici.

 

citrusova_stava2To jste ale nejspíš ještě nenarazili na naši nabídku elektrických lisů k přípravě citrusových džusů, které vám v řádu několika málo sekund připraví lahodný nápoj plný vitamínů z čerstvého ovoce. Nejenže vás odšťavňování plodů doma ve vaší kuchyni oproti kupování předražených nápojů v obchodech vyjde levněji, ale také máte jistotu, že ve vašem džusu nenajdete žádná umělá barviva, konzervační látky nebo přidaný rafinovaný cukr.

 

Díky kvalitnímu zpracování námi nabízených výrobků a odolným materiálům, ze kterých jsou vyrobeny, vám vydrží elektrické lisy spolehlivě sloužit po řadu let a vy si tak budete moci užívat lahodnou chuť čerstvě vymačkané citrusové šťávy, kdykoli budete chtít.

Zboží v kategorii

lis na ovoce Ceado SL 98lis na ovoce Ceado SL 98

Citrusovač Ceado SL98 s osvědčenou konstrukcí a pákovým přítlakem na rotační kužel s efektivním odšťavňováním všech druhů citrusových plodů.

18 513,00 Kč s DPH

Do 2 dnů

Filtrovat

Zobrazit
Dostupnost
Řadit
Výrobce
Podle ceny
18 513,00 Kč
18 513,00 Kč