Zpět

Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100 + dárek a doprava ZDARMA

Nový dvouhřídelový odšťavňovač Yden je opravdu praktický pomocník do každé kuchyně. Díky němu získáte snadno skvělou a zdravou šťávu z tvrdé, vláknité i listové zeleniny, ovoce i obilných výhonků. Hřídele jsou zhotoveny z té nejlepší nerezové oceli. Suroviny se zde zpracovávají rychlostí až 160 otáček za minutu. Součástí odšťavňovače je i jemné a hrubé síto, které vám umožní upravit si množství vlákniny ve výsledné šťávě.

Doprava zdarma Novinka

Výrobce
Yden
Kód
ytg100
EAN
8719244350001
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
13 490,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100 + dárek a doprava ZDARMA

 

NOVÁ DIMENZE POMALÉHO ODŠŤAVŇOVÁNÍ.
 
Odšťavňovač Yden Twin Gear Slow Juicer se dvěma hřídelemi je navržen a vyroben v té nejvyšší kvalitě. Přístroj dokáže lépe získávat šťávu ze zeleniny a dalších surovin. Tyto zdravé suroviny představují přesně to, co vaše tělo potřebuje! Získáte to nejlepší, co můžete svému tělu dopřát. Dvě výkonné hřídele umí drtit a rozmělňovat tvrdé i vláknité druhy zeleniny. Z každého druhu tak získáte opravdu kvalitní a především velmi zdravou šťávu. 

  

Inspirujte se a odšťavňujte s pomalým dvouhřídelovým odšťavňovačem! 

 

JÍDLO A JEHO VLIV NA ŽIVOTNÍ STYL
Nezdravé stravování stojí za zdravotními problémy miliónů lidí po celém světě. V dnešní době žijeme ve světě, kde jsme obklopeni rychlými, levnými a konzervovanými potravinami. V zaměstnání většinou sedíme a máme málo pohybu. Takový život může mít tragické důsledky pro naše tělo a pro zdraví celkově. Pokud však budeme tělu dodávat vitaminy, enzymy a minerální látky, které pocházejí z čisté přírody, můžeme své zdraví chránit. Dodávejte vašemu tělu doporučené denní dávky ovoce a zeleniny a můžete tak předcházet různým chorobám, například rakovině. Obnovte díky tomuto skvělému kuchyňskému přístroji přirozenou rovnováhu našeho organismu.     
 
ODŠŤAVŇUJTE A PIJTE ZDRAVÉ ZELENINOVÉ ŠŤÁVY/DŽUSY
Zdravou zeleninovou šťávu si každý obvykle připravuje z větší části zeleniny a menší části ovoce, dle vlastní chutě. Tyto šťávy obsahují spoustu důležitých minerálních látek, vitaminů a enzymů, které tělu pomáhají obnovovat buňky. Navíc člověku dodají pocit svěžesti a vitality. Díky čerstvým a poctivým domácím zeleninovým šťávám získáváte více vitaminů, minerálních látek a enzymů a méně nadbytečných ovocných cukrů a sacharidů. To je obrovský rozdíl oproti kupovaným džusům. Díky odšťavňovači přesně víte, co si připravíte a co svému tělu dodáte. Pravidelné používání tohoto odšťavňovače, může skutečně prospět vašemu zdraví.
 
Světová zdravotnická organizace (WHO) a mnohé další akademické společnosti doporučují tuto minimální denní dávku ovoce a zeleniny:
 2015_10_02_124537

 • Světová zdravotnická organizace - Doporučuje jíst 270 – 420 gramů zeleniny a ovoce denně.
 • Americká onkologická společnost - Doporučuje jíst 2,5 šálku zeleniny a ovoce denně a předcházet tak vzniku rakoviny.
 • Národní ústav zdraví - Doporučuje jíst zejména zeleninu, ovoce, nízkotučné nebo netučné mléčné výrobky, luštěniny a ořechy. 

 

Dbejte na toto doporučení! Konzumaci takového množství zeleniny vám výrazně usnadní právě skvělý odšťavňovač Yden. 

 

PŘEDSTAVUJEME POMALÉ ODŠŤAVŇOVÁNÍ POMOCÍ DVOU HŘÍDELÍ 
Nízkootáčkové odšťavňování znamená jemné lisování šťávy z ovoce a zeleniny pomocí dvou pomalu se otáčejících hřídelí z kvalitního nerezu. Odšťavňovač Yden lisuje šťávu z různých plodů jemně a výkonně. Výsledkem je vždy lahodná šťáva vynikající chuti a bohatá na vitamíny. Na rozdíl od běžných vysokorychlostních odšťavňovačů odšťavňovač Yden nevystavuje šťávu vysoké teplotě, chrání ji před oxidací a uchovává její přirozenou chuť. To vám zaručuje opravdu prvotřídní šťávu té nejvyšší kvality velmi prospěšnou pro vaše zdraví.       
 
VYBERTE SI DVOUHŘÍDELOVÝ ODŠŤAVŇOVAČ YDEN  
Na trhu se objevuje spousta odšťavňovačů, které se nehodí pro odšťavňování listové zeleniny a zeleniny s vysokým podílem vlákniny. Je potřeba si ovšem uvědomit, že právě listová zelenina je bohatým zdrojem živin a enzymů, které jsou nezbytné pro naše zdraví. Zároveň neobsahuje cukry a sacharidy, které se nacházejí v ovocných šťávách. Navrhli jsme proto odšťavňovač Yden se dvěma hřídelemi, který je velmi výkonný při získávání kvalitní šťávy z tvrdé zeleniny (např. z mrkve), z vláknité zeleniny (např. z celeru) a z listové zeleniny (např. kapusty nebo špenátu), se kterou mají jiné odšťavňovače problém. Další výhodou tohoto přístroje je to, že se jeho hřídele otáčejí pomalu – rychlostí 160 otáček za minutu, což znamená méně tepla a tření, které způsobuje oxidaci. Odšťavňovač Yden snižuje oxidaci na nejnižší možnou míru a díky tomu připravuje přírodní šťávy v té nejvyšší kvalitě. Drcením plodů mezi dvěma hřídelemi se rozbíjí buněčné membrány a uvolňují se přírodní enzymy, živiny a fytochemikálie, které jsou obsaženy ve všech druzích ovoce, zeleniny a luštěnin. Výsledkem je sytě zbarvená šťáva s vysokým obsahem živin a enzymů. Tato šťáva je velmi prospěšná pro váš organismus a chrání vaše zdraví.   
 
OPRAVDOVU KVALITNÍ ODŠŤAVŇOVAČ
Odšťavňovač Yden TG 100 byl vyroben pro vás, aby vám připravil vždy tu nejlepší a nejzdravější šťávu. Díky novému systému dvou hřídelí vylisuje až o 20 % více šťávy než klasické nízkootáčkové odšťavňovače! Takové množství poznáte! Navíc si poradí i s obilnými výhonky! Každá šťáva, kterou vám odšťavňovač vyrobí, uchovává všechny enzymy a živiny, které jsou prospěšné vašemu zdraví.
  
VŠESTRANNÉ VYUŽITÍ
Odšťavňovač Yden obsahuje dvě různě hustá sítka, která vám dávají zvolit si, kolik vlákniny bude obsahovat vaše výsledná šťáva. S jemným sítkem připravíte čirou šťávu a s hrubým sítkem šťávu s vyšším obsahem vlákniny. Množství vlákniny ve šťávě upravíte pomocí nastavitelného výtokového ventilu. Můžete odšťavňovat všechno, od obilných výhonků až po různé druhy zeleniny a ovoce. Z každého plodu získáte maximum zdravé šťávy.

 
NÁDHERNÝ DESIGN
Odšťavňovač Yden vyniká také svým luxusním vzhledem. Každá kuchyně se dokonale přizpůsobí přístroji, který je moderní a tvarově čistý. Nejen tento design usnadňuje používání a rozšiřuje jeho využití. Přístroj vám vydrží opravdu dlouhá léta i při častém používání. Při jeho navrhování jsme použili hřídele z nejlepší nerezové oceli, nejspolehlivější motor a nejkvalitnější součásti. To zaručuje přístroji spolehlivost, kterou každý očekává.

Obsah balení:

 • odšťavňovač Yden TG100
 • dvojitá hřídel
 • jemné sítko
 • hrubé sítko
 • nádoba na vlákninu, nádoba na šťávu
 • plastové pěchovadlo, dřevěné pěchovadlo
 • kartáček na čištění
 • cedník
 • západka


Video: Yden představuje model TG100Parametry

Parametry produktu Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100 + dárek a doprava ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva tmavě stříbrná
Hmotnost 6,5 kg
Otáčky/min. 160
Příkon 150 W
Rozměry (Š x H x V): 16 x 46 x 31 cm
Způsob odšťavňování twin gear
Záruka 10 let na motor, 2 roky na díly
false