Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite + dárek ZDARMA

Dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite představuje spolehlivého pomocníka do každé domácnosti. Firma Tribest představuje odšťavňovač, který si hravě poradí s každým druhem ovoce i zeleniny. Odšťavní vše od mrkve a jablek, až po pšeničné a ječmenné lístky, bylinky či zeleninové natě. Revoluční dvojité šroubovité ústrojí přístroje s rotací 110 otáček za minutu zvládne rozemlít, vymačkat a lisovat syrové produkty. Taková síla vám umožní získat tu nejlepší šťávu z každého druhu ovoce a zeleniny. Šťáva a drť je přitom vytlačována odděleně.

Doprava zdarma

Výrobce
Tribest
Záruka
5/2 (motor/díly)
Kód
ogse
EAN
0009375703462
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
19 290,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry Soubory ke stažení

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite + dárek ZDARMA

Dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite je navržen tak, aby získal z každé suroviny, kterou do něj vložíte, maximum cenných vitaminů, minerálů a enzymů. Přístroj se výborně hodí pro všechny druhy ovoce i zeleniny. Dokonce si poradí i s obilnou trávou a listovou zeleninou. Odšťavňovač vykazuje skvělou výtěžnost.  Z každého vloženého kusu zanechává pouze skutečně velmi suchou zbytkovou vlákninu. Regulační uzávěr výpusti vlákniny je snadno dostupný v přední části přístroje. Odšťavňovač Green Star má díky záslepce také funkce homogenizéru. Dokáže drtit potraviny, vyrábět pyré, mražené dřeně a oříšková másla. Experimentujte v kuchyni a vyzkoušejte také různé cukrovinky vyrobené z ořechů nebo sušeného ovoce.

Hřídelový odšťavňovač firmy Tribest odšťavňuje opravdu vše! To činí z tohoto přístroje opravdu nenahraditelného pomocníka v každé domácnosti. Získáte šťávu ze všeho, od mrkve a jablek, až po pšeničné a ječmenné lístky, bylinky či zeleninové natě. Dvojité šroubovité ústrojí s rotací 110 otáček za minutu zvládne rozemlít, vymačkat a lisovat syrové produkty. Velkou výhodou přístroje je také to, že při výrobě šťávy jde šťáva a drť z přístroje odděleně. Přístroj vyrábí šťávu opravdu šetrně, což vytváří minimální teplo, a proto zůstávají ve šťávě zachovány vzácné enzymy a vitamíny.

Green Star Elite představuje revolučního pomocníka i v oblasti složení stroje. Přístroj totiž neobsahuje žádné zbytečné šrouby. Uchycení všech jeho částí nyní zajišťují rychloupínací klipy. Sestavení a rozložení je tak mnohem jednodušší a rychlejší. Zvládne to hravě každý. K přístroji dodáváme i odkapávací tácek, takže vaše pracovní plocha zůstane vždy čistá. Maximálně šetrná práce vhodná pro každého, jejímž výsledkem je kvalitní a chutná šťáva plná vitamínů.

Lisovací soukolí odšťavňovače Green Star Juicer Elite je vybaveno bio-magnety, které zajišťují optimální kvalitu každého fresh juice. Takto polarizovanou šťávu tělo lépe stráví. Tento přístroj je tedy tím nejlepším, co můžete svému zdraví nabídnout. Navíc je součástí přístroje také sada na výrobu sušenek. Zdravě totiž můžete také mlsat!

TIP!

Pokud si chcete připravit chutnou šťávu z jablek, máme pro vás doporučení. V případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá, je výsledkem zpracování pyré). Ať už vám ale vznikne cokoliv, můžete si být jistí, že se jedná o opravdu zdravou a chutnou svačinku pro každého.


VHODNÝ NA:
listová zelenina, byliny, celer, pomeranč,bobuloviny...

 

Prohlídka 360°

NÁŠ TIP: 

Recept na oživení jater
Nabízíme vám skvělý předpis na vylepšení imunitního systému. Tato šťáva je plná betakarotenu a antikarcinogenních látek (obsažených zvláště v řepě) vám propůjčí pocit svěžesti a očištění.

Přísady:
3 mrkve, třetina červené řepy

Postup: 
Mrkve vydrhněte a odřízněte jim oba konce. Řepu očistěte a pokrájejte. Nejdřív odšťavněte řepu, po ní mrkve a šťávy smíchejte ve sklenici.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. S ovocnými štávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji, než konzumací ovocných plodů. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Ideální je připravovat si fresh juice v pohodlí domova, budete tak mít jistotu, že vaše šťáva nebude obsahovat žádné chemické přísady. 
 
 
 
VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače GreenStar Elite

1) Sestavení přístroje a výroba Fresh juicu2) Výroba Fresh Juicu3) Výroba omáčky

 

4) Výroba zmrzliny

 

 

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite + dárek ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Otáčky/min. 110
Příkon 190 W
Rozměry (Š × H × V): 17,5 x 46,4 x 31,7 cm
Váha 8 kg
Způsob odšťavňování twin gear
Záruka 5/2 (motor/díly)

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

false