Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 8500S + Kniha Moderní odšťavňování

Odšťavňovač Angel Juicer je celosvětovou jedničkou v kategorii dvouhřídelových odšťavňovačů. Tento nejvyspělejší odšťavňovač s nízkými otáčkami používá technologii "twin gear".

Výrobce
Angel Juicer
Kód
oaj8500
EAN
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
43 420,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 8500S + Kniha Moderní odšťavňování

Nový model Angel 8500 S se liší od předchozích modelů kvalitnější nerezovou ocelí SUS316, která byla použita na jeho soukolí a síto. Tento materiál se běžně používá k výrobě chirurgických nástrojů, je tedy zdravotně zcela nezávadný a nemusíte se obávat uvolňování toxických prvků do těla. Veškeré parametry, funkčnost a použití přístroje zůstává shodné jako u modelu 7500.

 

Co stojí za úspěchem Angel Juiceru?

Nerezový dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 8500S se už více než 25 let řadí mezi nejvyspělejší pomalootáčkové odšťavňovače. Své jméno si nezískal jen tak omylem – je vyroben z vysoce kvalitních, a především zdravotně nezávadných materiálů, díky nimž se můžete spolehnout na dlouhou životnost a bezpečnost při používání. Plastové části jsou vyrobeny z BPA free plastu, což znamená, že neobsahují bisfenol A, u nějž je podezření, že by mohl být původcem vzniku nádorových onemocnění, a v mnoha zemích je proto v současné době zakázán. Angel Juicer v sobě kombinuje dvouhřídelový odšťavňovač s jednošnekovým, čímž je zaručena dokonalá výtěžnost a šetrné zpracování. Díky odšťavňovači Angel Juicer 8500S můžete denně pečovat o své zdraví a psychickou rovnováhu.

 

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer je vhodný na běžné odšťavňování ovoce, zeleniny, mladého obilí či špenátu, ale připravit si s ním můžete dokonce i sojové mléko, tofu, ořechová másla nebo ovocné sorbety. Taktéž zvládne vylisovat odmočené obiloviny a semena pro „seed juice“, kdy se semínka namočí na více než 6 hodin do vody a poté se lisují přes jemné síto. 

 

Skvělou novinkou je jednak celonerezový design, ale také unikátní Twin Gear soukolí, díky němuž jsou otáčky pomalé. Pomalé lisování je důležité hlavně z hlediska zachování všech minerálů, vitaminů a enzymů ve vylisované šťávě. V normálních odšťavňovačích jedou čepele rychle, ale to je spojeno s tím, že se přístroj zahřívá a tyto látky degradují. Pokud chcete celému procesu ještě více pomoci, doporučujeme ovoce a zeleninu umývat ve studené vodě a před lisováním je nechat půl hodiny v lednici.

 

Odšťavňovač Angel Juicer je velmi jednoduché sestavit – stačí poskládat čtyři hlavní části a máte hotovo. Pokud ale budete odšťavňovat jablka na hřídelových odšťavňovačích, je potřeba použít pouze tvrdá jablka. Jinak bude výsledná šťáva hustá, nebo získáte rovnou pyré.

 

VHODNÝ NA: jablka, hrušky, švestky, třesně, višně, meruňky, mandarinky, meloun, pomelo, citrony, okurky, papriky, rajčata, listovou zeleninu, kořenovou zeleninu a mnohé další…  

 

NÁŠ TIP: 

Tropické zelí

Zelí se s oblibou používá na žaludeční potíže, nicméně je třeba připustit, že chuť jeho šťávy není dvakrát přitažlivá. Proto není úplně od věci jej smíchat s něčím chutnějším. Jako skvělá kombinace se nabízí kousek ananasu. Přísady: čtvrtka savojského zelí, polovina ananasu Postup:  Zelné listy omyjte, z ananasu odstraňte slupku a vyřízněte střed. Odšťavněte zelí, po něm ananas a smíchejte ve sklenici.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Odborníci doporučují každodenní konzumaci čerstvého ovoce, protože obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Pokud budete konzumovat ovocné šťávy, budou výživné látky trávicím traktem zpracovány ještě rychleji, čímž získáte důležité vitamíny a minerály v původní podobě.VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače Angel Juicer 5500

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 8500S + Kniha Moderní odšťavňování

Název parametru Hodnota parametru
Barva Celonerez
Dárek Elektrický citrusovač
Hmotnost 9,4 kg
Otáčky/min. 86
Prodloužená záruka 5/3 (motor/díly)
Příkon 150 W / 230 V
Rozměry (Š x H x V): 19,4 x 48,8 x 26,3 cm
Způsob odšťavňování twin gear
false