Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 7500 + Kniha Moderní odšťavňování

Odšťavňovač Angel Juicer je celosvětovou jedničkou v kategorii dvouhřídelových odšťavňovačů. Tento nejvyspělejší odšťavňovač s nízkými otáčkami používá technologii "twin gear".

Doprava zdarma

Výrobce
Angel Juicer
Kód
oAJ7500
EAN
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
34 890,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 7500 + Kniha Moderní odšťavňování

Nerezový odšťavňovač se dvěma hřídelemi Angel Juicer se už přes čtvrt století řadí mezi nejvyspělejší pomalootáčkové odšťavňovače na trhu. Za tuto dobu si stihl vybudovat pevnou pověst spolehlivého, praktického a nepostradatelného pomocníka v kuchyni, kterého ocení každý kuchař či kuchařka. Kromě vysoké efektivity jistě oceníte i chytrý nevtíravý design, díky němuž se rovněž stane skvělým doplňkem.

 

Co stojí za úspěchem Angel Juiceru 7500?

V prvé fázi to jistě bude vysoká kvalita materiálů, z nichž je odšťavňovač vyroben. Zajímá nás dlouhá životnost, ale na prvém místě vždy bude stát především zdraví našich zákazníků. Revoluční novinkou je celonerezový design, který je spojen s unikátním twin gear soukolím. Obě hřídele se otáčejí proti sobě, až se nakonec rozbíhají do samostatných komor, kde se chovají jako klasické šneky. Díky dlouhému nerezovému sítu je zabezpečeno, že suroviny jsou v rámci celého procesu neustále odšťavňovány. Angel Juicer je tedy kombinací dvouhřídelového odšťavňovače s jednošnekovým, což zaručuje dokonalou výtěžnost a šetrné zpracování všech vložených surovin. 

 

Dvouhřídelový odšťavňovač Angel juicer se skvěle hodí jak na odšťavňování ovoce a zeleniny, ale také s ním snadno odšťavníte mladé obilí či špenát. Vyrobit lze rovněž dokonce sojové mléko, tofu, ořechová másla nebo ovocné sorbety. Také s ním lze připravit tzv. „seed juice“ – tedy vylisované odmočené obiloviny. Po 6 hodinovém namáčení se semínka lisují pomocí jemného síta, které z nich vymačká všechnu šťávu a oleje.

 

Jaké jsou rozdíly mezi modely 7500 a 5500?

Hlavním rozdílem je automatický zpětný revers, který u modelu 5500 chybí. Jedná se o bezpečnostní opatření, které chrání díly odšťavňovače před poškozením - v případě, že dojde k přeplnění odšťavňovače, je aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v hlavním dílu (sítu), čímž se zabrání jeho poškození.

 

Dejte si pozor, pokud budete odšťavňovat jablka na hřídelových odšťavňovačích - je potřeba použít pouze kvalitní tvrdá jablka. Jinak bude vznikat hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny, nebo až pyré.

 

VHODNÝ NA: kořenovou zeleninu, jablka, ananas, hroznové víno, byliny, listovou zeleninu, hrušky, švestky, mirabelky, okurky, rajčata, papriky, cibuli, jahody, hrách a mnohé další…  

 

NÁŠ TIP: 

Tropické zelí

Zelí je na žaludeční obtíže vynikající, ale i jeho nejzarytější obhájci musejí připustit, že chuť zelné šťávy není právě nejlákavější. Často je doporučována osobám trpícím žaludečními vředy, je však lepší smíchat jej s něčím chutnějším, co jeho nakyslou chuť přerazí.

Přísady:

čtvrtka savojského zelí, polovina ananasu

Postup

Zelné listy omyjte, z ananasu odstraňte slupku a vyřízněte střed. Odšťavněte zelí, po něm ananas a smíchejte ve sklenici.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Pokud chcete zhubnout, je načase vyměnit průmyslově vyráběné nápoje, které obsahují až několik desítek kostek cukru za ovocné šťávy získané z čerstvého ovoce. To je skvělým zdrojem vitaminů (hlavně vitaminu C), enzymů a antioxidantů. Všechny tyto látky jsou nezbytné pro správnou funkci organismu, bez čehož se žádné zdravé hubnutí neobejde.VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače Angel Juicer 5500

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 7500 + Kniha Moderní odšťavňování

Název parametru Hodnota parametru
Barva Celonerez
Dárek Elektrický citrusovač
Hmotnost 9,4 kg
Otáčky/min. 82
Prodloužená záruka 5/3 (motor/díly)
Příkon 150 W / 230 V
Rozměry (Š x H x V): 19,4 x 48,8 x 26,3 cm
Způsob odšťavňování twin gear
false