Zpět

Domácí minizahrádka Tregren T6 bílá

Dalším skvělým modelem z produktové řady T-série je domácí minizahrádka, střední model Tregren T6. Tregren T6 je kompaktní kuchyňská minizahrádka, která se díky svému designu skvěle hodí i do menší kuchyně.  Do minizahrádky je možné umístit až 12 rostlin.

Novinka Sleva

Výrobce
Tregren/3GREN Oy
Kód
tg6b
EAN
6430058280323
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
3 490,00 Kč / ks
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Domácí minizahrádka Tregren T6 bílá

 

Model T6 značky Tregren je ideální domácí minizahrádka pro rodiny, která představuje nejnovější pokrok v interiérovém zahradničení. Díky energetické úspoře, inteligentnímu a ekologickému řešení, T6 udává směr novému přístupu pěstování rostlin v interiéru. Je to spojení inovativních technologií, jednoduchého použití a moderního designu v jednom výrobku.

T6 je perfektní domácí minizahrádka, do které můžete umístit až 12 rostlin. Díky soustavně rostoucím 12 rostlinám můžete mít vy a vaše rodina čerstvé bylinky při ruce po celý rok. Jednoduché sestavení, nenáročná obsluha a zaručený úspěch díky technologii aktivního růstu a aplikaci Smart Gardener (Chytrý zahradník). T-série od společnosti Tregren patří mezi nejmodernější technologie na poli domácích minizahrádek. Staví interiérové zahradničení na nový level ve smyslu použitelnosti, údržby a rychlého růstu rostlin.

 V modelu T6 můžete pěstovat bylinky, listovou zeleninu, keříkovou zeleninu a také například orchideje. Rostliny se dají pěstovat přímo ze semínek, nebo lze použít již vzrostlé rostliny v květináčích.

Obsah balení:

  • domácí minizahrádka Tregren T6 (samozavlažovací květináč + růstová lampa)
  • 2x výživa (1x pro bylinky a 1x pro ovoce a květy)
  • český návod

 

 

 

TŘIKRÁT RYCHLEJŠÍ RŮST BEZ JAKÉKOLI NÁMAHY.
NEZNÍ TO SKVĚLE? NEMOŽNÉ SE STALO REALITOU S DOMÁCÍMI MINIZAHRÁDKAMI TREGREN.

 

Krása jednoduchosti je naším hlavním vodítkem, když vytváříme nové výrobky pro váš domov. U produktové řady T-série jsme se tímto řídili více než kdy jindy.

Domácí minizahrádky T3, T6 a T12 od společnosti Tregren jsou vybaveny inteligentními programy, které zařídí, aby vámi zvolené rostliny zdárně prospívaly. Minizahrádky T3, T6 a T12 jsou řízeny pomocí intuitivní aplikace Smart Gardener (Chytrý zahradník), která kontroluje technologii aktivního růstu.

Funkčnost technologie aktivního růstu je založena na optimální kombinaci světla, vody a živin. Technologie aktivního růstu je postavena na nejnovějších pokrocích v oblasti technologie světla pro růst, optimálních hydroponických podmínkách a použití speciálně uzpůsobených živin. To zajišťuje ideální podmínky pro růst vašich rostlin.

 

 

 

 

Prokazatelné výhody Active growing technology™
(Technologie aktivního pěstování) společnosti Tregren:

  • Čerstvé bylinky a zelenina vynikající chuti jsou k dispozici po celý rok u vás doma.
  • Čisté a jednoduché. Nepotřebujete žádnou hlínu! Díky tomu je domácí pěstování mnohem pohodlnější.
  • Stabilní a vysoká výtěžnost. Více než trojnásobně vyšší výtěžnost ve srovnání s běžným pěstováním rostlin v zemině!
  • Minimální potřeba údržby. Pouhé doplňování vody s živinami.
  • Radost z úspěchu, protože rostliny mají vždy optimální podmínky pro růst.

 

 

 

Dokoupitelné příslušenství:

  • sadbovací tablety (jiffy) jsou lisované kompaktní ekologické rašelinové tablety, které obsahují to správné množství semen a výživy pro první týdny. Nabídka zahrnuje jiffy s plody, se zeleninou a bylinkami a s bylinkami světové kuchyně.
  • výživa je speciálně vyvinuta pro pěstování rostlin v hydroponickém prostředí. Je balena v sáčcích tak, abychom rostlinám poskytli vždy přesné množství určitých živin. K dostání je výživa pro listovou zeleninu a bylinky a pro plody a květiny.

 

Parametry

Parametry produktu Domácí minizahrádka Tregren T6 bílá

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Frekvence 50/60 Hz
Napětí 100 V - 240 V
Objem vody 2 l
Počet rostlin až 12
Příkon 5 W
Rozměry (v x š x d): 44 x 17.5 x 34.5 cm
Záruka 2 roky

Související zboží

false