Zpět

Domácí minizahrádka Tregren T3 bílá

Každý dnes může mít doma vlastní zahrádku! Stačí si jen pořídit skvělou domácí minizahrádku Tregren T3. Jedná se o nejmenší model produktové řady T-série, ovšem i tak do ní můžete umístit až 6 rostlin. I menší kuchyně mohou využít přednosti této zahrádky díky jejími kompaktnímu designu.

Novinka Sleva

Výrobce
Tregren/3GREN Oy
Kód
tg3b
EAN
6430058280262
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
2 490,00 Kč / ks
ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Domácí minizahrádka Tregren T3 bílá

Model T3 značky Tregren je kompaktní domácí minizahrádka, která představuje nejnovější pokrok v domácím zahradničení. Díky energetické úspoře, inteligentnímu a ekologickému řešení, T3 udává směr novému přístupu pěstování rostlin v interiéru. Je to spojení inovativních technologií, jednoduchého použití a moderního designu v jednom výrobku.T3 je ideální pro malé domácnosti a pro ty, kteří teprve začínají s interiérovým zahradničením. Jednoduché sestavení, nenáročná obsluha a zaručený úspěch díky technologii aktivního růstu a aplikaci Smart Gardener (Chytrý zahradník). T-série od společnosti Tregren patří mezi nejmodernější technologie na poli domácích minizahrádek. Staví interiérové zahradničení na nový level ve smyslu použitelnosti, údržby a rychlého růstu rostlin.V modelu T3 můžete pěstovat bylinky, listovou zeleninu, keříkovou zeleninu a také například orchideje. Rostliny se dají pěstovat přímo ze semínek, nebo lze použít již vzrostlé rostliny v květináčích.Obsah balení:

- domácí minizahrádka Tregren T3 (samozavlažovací květináč + růstová lampa)
- 2x výživa (1x pro bylinky a 1x pro ovoce a květy)
- český návod


TŘIKRÁT RYCHLEJŠÍ RŮST BEZ JAKÉKOLI NÁMAHY.

NEZNÍ TO SKVĚLE? NEMOŽNÉ SE STALO REALITOU S DOMÁCÍMI MINIZAHRÁDKAMI TREGREN.


Krása jednoduchosti je naším hlavním vodítkem, když vytváříme nové výrobky pro váš domov. U produktové řady T-série jsme se tímto řídili více než kdy jindy.

Model T3 značky Tregren je kompaktní domácí minizahrádka, která představuje nejnovější pokrok v domácím zahradničení. Díky energetické úspoře, inteligentnímu a ekologickému řešení, T3 udává směr novému přístupu pěstování rostlin v interiéru. Je to spojení inovativních technologií, jednoduchého použití a moderního designu v jednom výrobku.


T3 je ideální pro malé domácnosti a pro ty, kteří teprve začínají s interiérovým zahradničením. Jednoduché sestavení, nenáročná obsluha a zaručený úspěch díky technologii aktivního růstu a aplikaci Smart Gardener (Chytrý zahradník). T-série od společnosti Tregren patří mezi nejmodernější technologie na poli domácích minizahrádek. Staví interiérové zahradničení na nový level ve smyslu použitelnosti, údržby a rychlého růstu rostlin.
Prokazatelné výhody Active growing technology™
(Technologie aktivního pěstování) společnosti Tregren:

  • Čerstvé bylinky a zelenina vynikající chuti jsou k dispozici po celý rok u vás doma.
  • Čisté a jednoduché. Nepotřebujete žádnou hlínu! Díky tomu je domácí pěstování mnohem pohodlnější.
  • Stabilní a vysoká výtěžnost. Více než trojnásobně vyšší výtěžnost ve srovnání s běžným pěstováním rostlin v zemině!
  • Minimální potřeba údržby. Pouhé doplňování vody s živinami.
  • Radost z úspěchu, protože rostliny mají vždy optimální podmínky pro růst.

 

Dokoupitelné příslušenství:

  • sadbovací tablety (jiffy) jsou lisované kompaktní ekologické rašelinové tablety, které obsahují to správné množství semen a výživy pro první týdny. Nabídka zahrnuje jiffy s plody, se zeleninou a bylinkami a s bylinkami světové kuchyně.
  • výživa je speciálně vyvinuta pro pěstování rostlin v hydroponickém prostředí. Je balena v sáčcích tak, abychom rostlinám poskytli vždy přesné množství určitých živin. K dostání je výživa pro listovou zeleninu a bylinky a pro plody a květiny.

Parametry

Parametry produktu Domácí minizahrádka Tregren T3 bílá

Název parametru Hodnota parametru
Barva bílá
Frekvence 50/60 Hz
Napětí 100 V - 240 V
Objem vody 1 l
Počet rostlin až 6
Příkon 5 W
Rozměry (v x š x d): 44 x 20.5 x 23 cm
Záruka 2 roky

Související zboží

false