Zpět

Domácí minizahrádka Tregren T12 šedá + doprava ZDARMA

Kuchyňská interiérová minizahrádka Tregren T12 je největší z nové produktové řady T-série. Jedná se o kompaktní samozavlažovací zahrádku, do které vleze až 24 rostlin. Je vhodná jak do kuchyně, tak do společných prostor.

Novinka Sleva

Výrobce
Tregren/3GREN Oy
Kód
tg12s
EAN
6430058280392
Dostupnost
Na dotaz
Naše cena s DPH
4 490,00 Kč / ks

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Domácí minizahrádka Tregren T12 šedá + doprava ZDARMA

 

 

Model T12 značky Tregren je domácí minizahrádka s obrovskou výtěžností, která představuje nejnovější pokrok v interiérovém zahradničení. Díky energetické úspoře, inteligentnímu a ekologickému řešení, T12 udává směr novému přístupu pěstování rostlin v interiéru. Je to spojení inovativních technologií, jednoduchého použití a moderního designu v jednom výrobku.

 

 

 

T12 značky Tregren je vytvořen pro domácnosti, ve kterých se konzumuje velké množství listové zeleniny a bylinek. Do T12 můžete umístit 12 - 24 různých rostlin. T12 se také skvěle hodí do veřejných prostorů, kde je potřeba, aby květiny byly stále krásné. 

Jednoduché sestavení, nenáročná obsluha a zaručený úspěch díky technologii aktivního růstu a aplikaci Smart Gardener (Chytrý zahradník). T-série od společnosti Tregren patří mezi nejmodernější technologie na poli domácích minizahrádek. Staví interiérové zahradničení na nový level ve smyslu použitelnosti, údržby a rychlého růstu rostlin.

V modelu T12 můžete pěstovat bylinky, listovou zeleninu, keříkovou zeleninu a také například orchideje. Rostliny se dají pěstovat přímo ze semínek, nebo lze použít již vzrostlé rostliny v květináčích.

 
 

Obsah balení:

  • domácí minizahrádka Tregren T6 (samozavlažovací květináč + růstová lampa)
  • 2x výživa (1x pro bylinky a 1x pro ovoce a květy)
  • český návod

 

 
Tregren T6 bílá  Tregren T6 šedá  Tregren T3 šedá Tregren T3 bílá

 


TŘIKRÁT RYCHLEJŠÍ RŮST BEZ JAKÉKOLI NÁMAHY.
NEZNÍ TO SKVĚLE? NEMOŽNÉ SE STALO REALITOU S DOMÁCÍMI MINIZAHRÁDKAMI TREGREN.

 

Krása jednoduchosti je naším hlavním vodítkem, když vytváříme nové výrobky pro váš domov. U produktové řady T-série jsme se tímto řídili více než kdy jindy.

Domácí minizahrádky T3, T6 a T12 od společnosti Tregren jsou vybaveny inteligentními programy, které zařídí, aby vámi zvolené rostliny zdárně prospívaly. Minizahrádky T3, T6 a T12 jsou řízeny pomocí intuitivní aplikace Smart Gardener (Chytrý zahradník), která kontroluje technologii aktivního růstu.

Funkčnost technologie aktivního růstu je založena na optimální kombinaci světla, vody a živin. Technologie aktivního růstu je postavena na nejnovějších pokrocích v oblasti technologie světla pro růst, optimálních hydroponických podmínkách a použití speciálně uzpůsobených živin. To zajišťuje ideální podmínky pro růst vašich rostlin.

 

 

Prokazatelné výhody Active growing technology™
(Technologie aktivního pěstování) společnosti Tregren:

  • Čerstvé bylinky a zelenina vynikající chuti jsou k dispozici po celý rok u vás doma.
  • Čisté a jednoduché. Nepotřebujete žádnou hlínu! Díky tomu je domácí pěstování mnohem pohodlnější.
  • Stabilní a vysoká výtěžnost. Více než trojnásobně vyšší výtěžnost ve srovnání s běžným pěstováním rostlin v zemině!
  • Minimální potřeba údržby. Pouhé doplňování vody s živinami.
  • Radost z úspěchu, protože rostliny mají vždy optimální podmínky pro růst.

 

 

 

Dokoupitelné příslušenství:

  • sadbovací tablety (jiffy) jsou lisované kompaktní ekologické rašelinové tablety, které obsahují to správné množství semen a výživy pro první týdny. Nabídka zahrnuje jiffy s plody, se zeleninou a bylinkami a s bylinkami světové kuchyně.
  • výživa je speciálně vyvinuta pro pěstování rostlin v hydroponickém prostředí. Je balena v sáčcích tak, abychom rostlinám poskytli vždy přesné množství určitých živin. K dostání je výživa pro listovou zeleninu a bylinky a pro plody a květiny.

 

Parametry

Parametry produktu Domácí minizahrádka Tregren T12 šedá + doprava ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva šedá
Frekvence 50/60 Hz
Napětí 100 V - 240 V
Objem vody 3 l
Počet rostlin až 24
Příkon 10 W
Rozměry (v x š x d): 44 x 17.5 x 64.5 cm
Záruka 2 roky

Související zboží

false