Zpět

Crown Berkey - 6 filtračních vložek

Přenosné vodní filtry Crown Berkey®

Doprava zdarma Novinka V akci Sleva

Výrobce
New Millennium Concepts Ltd.
Kód
CRN8X6-BB
EAN
094922528285
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
16 970,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
17 970,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
1 000,00 Kč (-6%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry Soubory ke stažení

Popis

Popis zboží Crown Berkey - 6 filtračních vložek

 berkey_podelny_faq1

Navýšením počtu filtračních vložek u systému Berkey zvýšíte rychlost filtrace (průtoku) a životnost (kapacitu) filtrů. 


329_mPřenosné vodní filtry Crown Berkey®

Systém vodních filtrů Crown Berkey® je všestranný a výborně poslouží  středním a velkým kolektivům v rodinách, v práci, zájmových skupinách, menších restauračních provozech, při outdoor aktivitách atd. Vodní filtry Berkey jsou plně využitelné také při cestování i aktivitách v přírodě, protože nejsou závislé na připojení k elektřině a vodovodu. Umožňují dokonce v naléhavých případech ohrožení či nouze využití vody z nekontrolovaných zdrojů. 
 
Díky tomuto výkonnému systému si můžete vyčistit upravenou i neupravenou vodu. Hodí se na vodu z jezer, potoků, rybníků či vodu z veřejných zdrojů v zemích, kde nejsou příliš přísné standardy pro pitnou vodu. Přenosné vodní filtry Crown Berkey® jsou ideální pro každodenní používání doma, pro zásobování pitnou vodou v rekreačních objektech (chaty a chalupy) a pro aktivity v přírodě. Jsou nepostradatelné v prostředí, kde není k dispozici upravená voda, tlaková voda ani elektřina. 
 
Vodní filtr Crown Berkey® dokáže odstranit viry, patogenní bakterie, cysty a parazity a rovněž zbavuje vodu škodlivých chemických látek, jako jsou herbicidy, pesticidy, těkavé organické sloučeniny, organická rozpouštědla, radon 222 a trihalometany. 
 
 
 
crown_berkey_system_4mFiltrací se také eliminuje obsah rzi, bahna, sedimentů, voda je zbavena nepříjemné chuti a zápachu, stejně jako zdraví škodlivých těžkých kovů (např. olovo a rtuť). Systém je tak výkonný, že dokáže odstranit z vody i červené potravinářské barvivo, přičemž ve vodě zůstanou zachovány zdraví prospěšné minerály, které jsou potřebné pro vaše tělo. Žádný jiný systém není takto účinný.
 
Vodní filtry Crown Berkey® jsou vyrobeny z vysoce leštěné nerezové oceli pro potravinářské účely (Jedná se o třídu oceli AISI 304 (1.4301), která se využívá v potravinářském průmyslu, v mlékárenství, pivovarnictví a vinařství, v chemickém průmyslu, ve zdravotnictví a kosmetice a v dalších oblastech. Základním typem je chrom-niklová austenitická ocel a její složení vyhovuje normě pro použití výrobků pro potraviny a pitnou vodu. Ocel je odolná proti korozi, vodě, vodní páře a vlhkosti vzduchu a odolává povětrnostním vlivům.) a dodávají se se dvěma až osmi filtračními vložkami Black Berkey®, které využívají nejnovějších technologických postupů pro čištění vody. Objem vody v tomto systému je 8,5 litrů, výška komory je 49 cm a průměr 21,6 cm. Horní komora je při dopravě umístěna uvnitř dolní komory (výška 33 cm). 
 
 
Obsahuje-li systém šest filtračních vložek Black Berkey®, přefiltruje asi 15 litrů za hodinu.* Tento systém lze rozšířit o další 2 filtrační vložky, takže přefiltruje až 20 litrů za hodinu.*
(* Hodnoty jsou uvedeny z praxe, která se může podstatně lišit od laboratorních testů. Výpočet průtoku dle laboratorních testů vychází z plné horní komory. Při dvou filtračních vložkách je objem přefiltrované vody asi 24,6 litrů za hodinu, při 8 filtračních vložkách až 98 litrů za hodinu.)
 

Dokoupitelné příslušenství:

131_mKohoutek s ukazatelem hladiny pro Crown Berkey


- díky tomuto kohoutku snadno uvidíte výšku hladiny ve spodní komoře systému Berkey
- skleněná trubice je chráněna nerezovým obalem
- velikost 13"

 

 

 

black_berkey_hand_primer_1_mBlack Berkey Primer


- pomůcka k primování (vytlačení vzduchu z mikropórů) filtračních vložek
- jedná se o ruční pumpičku, která připraví k provozu filtrační vložky Black Berkey bez nutnosti tlakové vodyVideo: Snadné a rychle sestavení filtračního systému Berkey

(Stručný překlad videa) Před započetím si pečlivě umyjte ruce, aby součásti filtrace zůstaly čisté. Zkontrolujte obsah balení. 
- Vložte zespodu víka šroubek a shora přišroubujte úchyt. 
- Vybalte kohoutek, nasuňte na jeho závit těsnění (plochou stranou k výpusti), zasuňte závit zvenku do otvoru na boku spodní nádoby a pootočte jím vlevo do polohy “9 hodin”.  
- Navlečte těsnění na závit kohoutku uvnitř nádoby, našroubujte na závit matici a rukou dotáhněte. Přidržte matici uvnitř a druhou rukou pootočte kohoutem doprava do pozice “12 hodin”.
- Pokud jste neobjednali plný počet filtrů, utěsněte nadbytečné otvory ve dně horní nádoby bílými nebo černými zátkami. Bílé zátky vložte tak, aby jedno těsnění přiléhalo ke dnu nádoby shora a druhé zdola a utáhněte. Černé zátky jednoduše zasuňte do otvorů. 
- Připravte filtrační vložky Berkey k použití. Detailní instrukce k “primování” vložek viz návod.
- Na závit primované filtrační vložky nasuňte těsnění a vložte závit do otvoru ve dně horní nádoby. Na závit našroubujte křídlovou matku a rukou utáhněte. (Nepoužívejte nářadí k dotažení, aby se nestrhly závity.)
- Na závěr posaďte horní nádobu na spodní, naplňte horní nádobu vodou a uzavřete ji víkem. Filtrace běží.

Parametry

Parametry produktu Crown Berkey - 6 filtračních vložek

Název parametru Hodnota parametru
Materiál nerezová ocel pro potravinářské účely
Objem vody 22,7 litru
Počet vložek 6 filtračních vložek
Průměr 28 cm
Přefiltrovaný objem 15 litrů za hodinu (dle praxe)
Výška komory 76,2 cm
Záruka 5/2 filtrační zařízení/vložky

Soubory ke stažení

Soubory ke stažení

Související zboží

false