Zpět

Mlýnek pro Champion - nádstavec

Mlecí nástavec k odšťavňovači Champion vhodný k mletí zrn, fazolí a kávy. Ideální do každé domácnosti. S tímto nástavcem bude váš jídelníček o poznání pestřejší.

Doprava zdarma

Výrobce
Champion
Kód
oChmlynek
EAN
701842444341
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
4 100,00 Kč / ks
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží Mlýnek pro Champion - nádstavec

Mlecí nástavec k šnekovému odšťavňovači Champion slouží hlavně pro přípravu čerstvé mouky. Můžete si tak doma připravit pohodlně skvělé zdravé pečivo. Pomocí regulačního kolečka je možné nastavení několika stupňů hrubosti. Kromě mouky zde můžete namlet také fazole či kávu apod. Provoňte své domovy nezaměnitelnou vůní čerstvé kávy nebo právě upečeného pečiva z domácí mouky. To vše vám umožní mlýnek k odšťavňovači Champion. Odšťavňovač tak může být velmi všestranným pomocníkem v kuchyni. Jeho využití již nemusí být pouze v oblasti přípravy klasických šťáv. Díky volitelnému příslušenství máte nové možnosti na dosah.

  • Suroviny DOPORUČENÉ k mletí v mlýnku Champion

- jakékoliv obiloviny jako jsou pšenice, žito, ječmen a dále rýže, káva, pepř, mungo fazole, suché proso (jáhly), drcená sója, pohanka, suchá kukuřice, kamut, špalda (špaldu a kamut melte pouze v menším množství, jinak se mlýnek přehřívá).  

  • Suroviny NEDOPORUČENÉ k mletí v mlýnku Champion

- muškátové oříšky, sušené fazole nebo jiná semena s měkkou vnitřní částí. Mletí takových surovin zanese mlecí plochy a mlýnek se začne přehřívat.

Mlýnek je vyroben z tlakově-lité oceli a je stejně robustní jako samotný přístroj Champion 2000+.

 

Parametry

Parametry produktu Mlýnek pro Champion - nádstavec

Název parametru Hodnota parametru
Hmotnost 1,5 kg
Rozměry (š x v x h): 9 x 15 x 15 cm
Záruka 24 měsíců
false