Čerstvý fresh – nejlepší volba pro zdraví

 

Fresh džusy jsou přímo napěchované vitamíny a minerály a nemůžeme se tedy divit, že jejich poptávka u nás i v zahraničí raketově stoupá. Tyto látky jsou navíc z džusů pro náš organismus lehčeji zpracovatelné, než by tomu bylo při konzumaci celých plodů, a navíc je mnohem jednodušší vypít během dne sklenici džusu z pěti odšťavněných jablek, než se je pokusit sníst v celku. Jednoduše řečeno – fresh džusy vám umožní získat veškeré benefity z ovoce a zeleniny bez toho, aniž byste se museli namísto běžného obědu prokousávat horami salátů.

 

stavyVíce energie během dne, více spánku během noci

Pokud jste se rozhodli do svého jídelníčku zařadit také čerstvé domácí džusy vyrobené z vašich oblíbených kousků ovoce a zeleniny, jistě si brzy všimnete rozdílů, které ve svém těle ucítíte. Po vypití takového freshe je váš organismus doslova „nakopnutý“ přísunem přírodních cukrů, díky čemuž se budete cítit mnohem méně unaveni a i sebenáročnější denní program se stane mnohem lépe zvládnutelným.

 

Po takto aktivně stráveném dni si jistě rádi večer lehnete do postele a v tuto dobu vás jistě potěší druhá výhoda, kterou pití fresh džusů skýtá, což je mnohem jednodušší usínání a kvalitní spánek, který není narušován častým probouzením uprostřed noci. Díky uvolněným minerálům a vitamínům z džusů je tělo nemusí složitě získávat z pevné stravy a může se tím pádem během noci soustředit na zrelaxování organismu. Těšit se tak můžete na rána plná energie a příjemného pocitu odpočinutí.

 

malinova_stava3Hubnutí a džusy

Zvýšený denní příjem cukrů nemusí nutně znamenat zvýšení tělesné hmotnosti. Velmi záleží na tom, o jaké cukry se jedná. Pokud sníte například takovou čokoládovou tyčinku, tak do sebe pouze dostanete spoustu prázdných kalorií, které pro vaše tělo neudělají nic jiného než to, že vám rychle poskočí hladina glukózy, aby zase během půl hodiny velmi rychle klesla a vy se cítili ještě hladovější než předtím.

 

Namísto cukrovinek zkuste zdravější variantu v podobě freshe, který vám dodá komplexní sacharidy, jež se budou během dne postupně uvolňovat a vy nebudete cítit potřebu tolik jíst.

 

Díky lehce přístupným vitamínům a minerálním látkám se vám navíc zrychlí metabolismus a vaše tělo začne rychleji spalovat přebytečné tuky. Veškeré cvičení a pohyb všeobecně se tím stanou mnohem efektivnějšími! Takže nejenže budete mít díky nově získané energii více chuti na sportovní vyžití, ale všechny aktivity budou navíc o to efektivnější.

 

Předejděte nemocem

Látky z čerstvých plodů, jakými jsou například různé typy prospěšných antioxidantů a mastných kyselin, fungují jako přirozený štít proti celé řadě neduhů, které nás mohou během roku potrápit. Konzumací ovoce a zeleniny nebo šťávy z nich můžete tak předejít různým virovým a bakteriálním infekcím, léčit kožní onemocnění, jakými je například akné nebo ekzém, či všeobecně posílit svou obranyschopnost.

 

 

pomerancovy_dzus