Zpět

lis na ovoce Ceado SL 98

Citrusovač Ceado SL98 s osvědčenou konstrukcí a pákovým přítlakem na rotační kužel s efektivním odšťavňováním všech druhů citrusových plodů.

lis na ovoce Ceado SL 98

Doprava zdarma

Výrobce
Ceado
Kód
oCSL98
EAN
Dostupnost
Do 2 dnů
Naše cena s DPH
18 513,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží lis na ovoce Ceado SL 98

 

Citrusovač Ceado SL98 pochází z dílny italských designérů a výrobců profesionálního gastronomického vybavení. Lis na citrusy osvědčené konstrukce s pákovým přítlakem na rotační kužel je vybaven ventilátorově chlazeným asynchronním motorem s tepelnou pojistkou. Nabízí vyšší spolehlivost a preciznější provedení za nižší cenu.

 

Mezi jeho výrazné rysy patří elegantní masivní vzhled a jednoduché ovládání. Zárukou výborné výtěžnosti a kvality výsledné šťávy je kombinace tlaku rotujícího kužele s odstředivou sílou. Lisovací kužel se sítkem je na rozdíl od konkurence vyroben z kvalitního nerezu.

 

Díky lisovacímu ramenu a trnu můžete zpracovat celou škálu citrusových plodů. Zvládne odšťavnit malé limetky, citróny, mandarinky, pomeranče i velké grapefruity. Maximální výtěžnost čerstvé citrusové šťávy s vysokým obsahem vitaminu C je zajištěna výkonným motorem. Citrusový plod, např. pomeranč, stačí rozkrojit na polovinu, přiložit na vrchol odšťavňovacího kužele a přitlačit víko. Sklopení víka automaticky spustí rotaci a polovina pomeranče se během několika vteřin beze zbytku odšťavní. Pro snadné umístění plodu má kužel na vrcholu kovový trn. 

 

Samotné odšťavňování i následné čištění přístroje je velmi jednoduché a zvládne je opravdu každý. Díky jedinečnému designu a velmi tichému chodu motoru se Ceado SL98 brzy stane vaším nejoblíbenějším přístrojem v kuchyni, ať již doma nebo v restauraci, kavárně nebo baru.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Odborníci doporučují každodenní konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny, jelikož v nich obsažená vláknina podporuje činnost střev. Z ovocných a zeleninových šťáv jsou výživné látky získávány ještě rychleji, získáte tak snadno důležité vitamíny, minerály a enzymy. Ideální je připravovat si čerstvé šťávy doma, budete mít tak jistotu, že jsou čerstvé a bez přdaných látek.

 
Nápoj na hubnutí s grepem (300 kJ)
Grepový koktejl, který rozhýbe látkovou výměnu, si připravíte z 200 ml grepové šťávy, 100 ml zeleného čaje a kousku rozmixovaného zázvoru.
 

Parametry

Parametry produktu lis na ovoce Ceado SL 98

Název parametru Hodnota parametru
Barva stříbrná ( leštěná slitina)
Dárek Kniha - čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
Hmotnost 8,5 kg
Otáčky/min. 1400
Prodloužená záruka 24 měsíců
Příkon 300 W
Rozměry 20 x 23 x 35 cm
Způsob odšťavňování rotační kužel se sítkem
false