Zpět

PB 4050 smoothie mixér s příslušenstvím Catler

Smoothie mixér je novinkou, která se skvěle hodí pro přípravu lahodného smoothie včetně tzv. green smoothie (zelené smoothie) a mnoha dalších chutných pokrmů.

PB 4050 smoothie mixér s příslušenstvím Catler

Doprava zdarma Novinka V akci

Výrobce
Catler
Záruka
3 roky
Kód
pbsmc4050
EAN
8590669192229
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
5 990,00 Kč / ks
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží PB 4050 smoothie mixér s příslušenstvím Catler

Díky výkonnému 1 000 W motoru dokáže smoothie mixér Catler PB 4050 zcela rozdrtit potraviny na ty nejjemnější částice, a proto v green smoothie nenajdete ani jeden nerozmixovaný kousek zeleného lístku. Vše bude dokonale zpracováno, abyste si své oblíbené smoothie mohli vychutnat.

Další novinkou je nožový systém KinetixTM. Ten opisuje tvar dna pomocí nožových jednotek, které vytváří rychlou cirkulaci pro zajištění maximálního výsledku. Dno nožové jednotky je zaoblené stejně jako spodní nože systému KinetixTM. Tím je zajištěna maximální cirkulace potravin, které jsou po straně nádoby hnány směrem vzhůru a nahoře padají středem na nožovou jednotku, kde jsou nasekány. Díky tvarům dna a nožové jednotky nevznikají žádná tzv. mrtvá místa, kde by se potraviny mohly skrýt. Výsledkem je dokonale rozmixované smoothie.

 

Charakteristika v bodech:

  • Nožový systém KinetixTM
  • Vysoce odolná kovová hřídel
  • Výkonný 1000W motor
  • Hrnky vyrobené z Eastman TritanuTM
  • Ochrana proti přetížení
  • Ochrana proti zapnutí bez nasazeného hrnku
  • Stabilní nerezová základna
  • Jednoduchá údržba

 

Unikátní příslušenství

Smoothie mixér Catler PB 4050 je dodáván s 2 hrnky na smoothie o objemu 500 ml, 1 hrnkem na velké smoothie o objemu 700 ml, speciální nádobou na sekání a drcení. Součástí balení jsou i 3 praktická víčka, díky kterým si můžete snadno své smoothie odnést do práce nebo na cvičení.

Všechny hrnky jsou vyrobeny z kopolyesteru Eastman TritanTM a jsou BPA free. Tento typ materiálů je připraven na extrémní zátěž a může být opakovaně myt v myčce na nádobí. Produkty vyrobené z Tritanu™ jsou rovněž odolné proti nárazu a poškrábání. Hrnky jsou konstruovány tak, že uzavíratelný systém je umístěn uvnitř nádoby. Okraj hrnku je velmi hladký, a proto je možné pít i přímo z hrnku a nemusíte přelévat smoothie do sklenice.

Parametry

Parametry produktu PB 4050 smoothie mixér s příslušenstvím Catler

Název parametru Hodnota parametru
Napětí 220 - 240 V ~ 50 Hz
Použité materiály slitina ušlechtilých kovů, nerezová ocel, Eastman Tritan TM
Příkon 1000 W
Záruka 3 roky
false