Zpět

Ankarsrum Assistent Original AKM6230 vanilka (C) + doprava ZDARMA

Představujeme nový multifunkční kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original, který v sobě kombinuje funkčnost, kvalitu a moderní design. Ve Švédsku je tento robot na trhu již od roku 1940 a nyní se dostal i do České republiky. Kuchyňský pomocník Ankarsrum Assistent Original představuje profesionální přístroj, který oceníte nejen vy, ale i další generace.

Doprava zdarma Novinka Doporučujeme Sleva

Výrobce
Ankarsrum Industries
Kód
akm6230v
EAN
7350061083492
Dostupnost
Na objednávku
Naše cena s DPH
17 990,00 Kč / ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží  Ankarsrum Assistent Original AKM6230 vanilka (C) + doprava ZDARMAVYPLATÍ SE DĚLAT VĚCI JINAK NEŽ OSTATNÍ! Ikonický robot s otočnou mísou.

Již více než 80 let světová jednička v kategorii domácí přípravy jídla a pečení. 

 

 

Kuchyňský robot Ankarsrum Assistent Original je přístroj vašich snů!

Nejnovější model multifunkčního kuchyňského robotu Ankarsrum AKM6230 má dokonalé vlastnosti, které oceníte při přípravě svých oblíbených pokrmů.Tento přístroj je na trhu již od konce léta 1937 a ve Švédsku i postupně na celém světě patří k jedničkám na trhu.

Švédská kvalita již od roku 1937. 

Multifunkční robot do kuchyně Ankarsrum Assistent Original  vyniká odolností, funkčností a všestranností. Díky tomu se stane ústředním prvkem každé kuchyně.

 

 

Zpracování   

Tělo kuchyňského robotu Ankarsrum Assistent Original  je vyrobeno z litého hliníku a je velmi robustní. Jeho výhodou je jedinečná konstrukce, kterou nemá žádný jiný robot. Při zpracování surovin využívá otočnou mísu. Díky tomu je zaručena možnost zpracovat najednou velké množství surovin a dlouhá životnost přístroje.

Kuchyňský robot je díky unikátní převodovce výkonný a tichý, jeho výkon je 1500 W. Pomocí ocelového ramene je jeho hnětač a hák na těsto stabilizovaný, takže můžete snadno připravovat lehčí i tužší těsta.

 

 

Ovládání

Kuchyňský robot Ankarsrum vyniká jednoduchým ovládáním.Nastavit si můžete nepřetržitý chod robota na 12ti minutovém ovladači a také rychlost (45 - 130 ot./min.) podle receptu a konzistence těsta.

Součástí robota jsou také gumové nožičky pro stabilitu a odnímatelná napájecí šňůra.

 

 

 

  Prodloužená záruka 7 let na motor. 

Součást balení

Balení všestranného kuchyňského robotu Ankarsrum Assistent Original obsahuje všechno potřebné příslušenství, které vám usnadní vaření a umožní jednoduše připravit bábovky, chleba a mnoho dalšího. Tento nejnovější model vyniká hned několika chytrými funkcemi a vylepšeními.

Jeho součástí je 7 litrová mísa z nerezu, která bez problémů pojme 1,5 l tekutého nebo 5 kg tuhého těsta, se kterým si bez problémů poradí. Tento kuchyňský robot má také zpětnou vazbu motoru, díky kterému si může sám robot regulovat otáčky podle zatížení. Díky hnětači těsta a stěrky můžete připravovat směsi a lehčí těsta, hnětací hák vám zase pomůže v přípravě tužšího těsta.

Ve dvojité šlehací nádobě s objemem 3,5 l můžete zpracovat lehké směsi, máslové i jiné krémy, polevy, nebo třeba vyšlehat bílky (najednou vyšleháte i 18 bílků) na tuhý sníh. Vyrobena je z Tritanu, který je BPA free. Patří k ní balonové šlehací metly - single a multi.

 

 

 

Design a barevné provedení

Kuchyňský robot Ankarsrumatraktivní a elegantní design a nabízíme jej v mnoha barevných provedeních.

 

 

 

 

Základní balení obsahuje:

 

 • základna přístroje Ankarsrum Assistent Original AKM6230
 • 7 l nerezová mísa, hnětač, stěrka na těsto, špachtle, hák na těsto
 • 3,5 l dvojitá šlehací mísa, balonové metly, jednoduché metly, převodový díl
 • víko / mísa na příslušenství
 • napájecí kabel
 • návod k použití v českém jazyce, DVD

 

 

Volitelné / dokoupitelné příslušenství

Díky všestrannosti a profesionální funkčnosti kuchyňského robotu nebudete potřebovat samostatný kuchyňský robot (food procesor), mlýnek na maso, ani různé kráječe.

Přístroj se dá položit na bok a přizpůsobí se tak různým přídavným zařízením, které si můžete koupit samostatně. Toto příslušenství vám umožní mlít maso nebo obilí, připravovat těstoviny, vyrábět si ovocné a zeleninové šťávy nebo si třeba připravit domácí sušenky.

 

 

 

 Samostatně dokoupitelné příslušenství:

     • nástavce na těstoviny
     • citrusovač
     • mixér
     • mlýnek na maso
     • odšťavňovač
     • struhadlo zeleniny
     • disky na těstoviny
     • mlýnek na obilí
     • vločkovač
     • nástavec na sušenky

 

 

Parametry

Parametry produktu  Ankarsrum Assistent Original AKM6230 vanilka (C) + doprava ZDARMA

Název parametru Hodnota parametru
Barva vanilka
Hmotnost 8.6 kg
Napájení 220-240 V
Prodloužená záruka 7 let na motor / 2 roky na příslušenství
Rozměry (d x š x v): 268 x 400 x 360 mm
Součást balení nerezová mísa, hnětač těsta, hák na těsto, šlehací mísa, balonové a jednoduché šlehací metly, stěrka, špachtle, víko
Výkon 1500 W

Související zboží

false