Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive - červený

Dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive obsahuje silné magnety a biokeramické materiály, díky čemuž jsou z výsledné šťávy separovány pesticidy. Modely Exlusive mají rozšířenou výbavu.

Doprava zdarma

Výrobce
Green Power
Záruka
5/2 (motor/díly)
Kód
okece
EAN
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
10 990,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
12 760,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
1 770,00 Kč (-14%)

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive - červený

Odšťavňovač se dvěma hřídelemi GREEN POWER Kempo je nejnovější model firmy GREEN POWER, která je světovým lídrem v prodeji extraktorů šťávy ze zeleniny. Na trhu působí již 20 let. Díky technologii GREEN POWER a kontrole kvality prostřednictvím nepřetržité a hluboké inovace během posledních 15 let je odšťavňovač GREEN POWER na špičce tohoto oboru. Modelová řada Exlusive se pyšní rozšířeným příslušenstvím. V balení je navíc hubice pro různé typy ovoce a zeleniny, hřídele na odšťavňování listové zeleniny a na výrobu těstovin.

 

Dvouhřídelový odšťavňovač GREEN POWER umí vyrobit šťávu téměř z čehokoli, od mrkve a jablek, až po obilné trávy či listovou zeleninu. Kromě odšťavňování se používá také k přípravě dalších chutných potravin, jako jsou těstoviny, rýžový koláč, ovocná zmrzlina a velkého množství dalších pokrmů. Pomocí dvou hřídelí s nízkou rychlostí otáčení (160 otáček za minutu) dochází zároveň k lisování a odšťavnění potraviny bez zbytečného zahřívání. Tento patentovaný systém obsahuje biogmaty a bio- keramický materiál, který zajistí větší výtěžnost čerstvé šťávy se vzácnými enzymy a minerály a možností delšího skladování.

 

3x bio - nabídka nejlepšího odšťavňování

 • Mechanické prostředí - odšťavňovač GREEN POWER získal celosvětové patenty a schválení, včetně cen ze Světové soutěže vynálezů a mezinárodních výstav. Mezi jeho hlavní přednosti patří snadné čištění, sestavení i demontáž. Kvalitní materiály, z nichž je vyroben, pak zaručují dlouhou životnost a spolehlivost odšťavňovače.
 • Prostředí pro šťávu - metoda odšťavňování GREEN POWER odfiltrovává z produktu 70 % těžkých kovů a toxických chemikálií, které se využívají v zemědělství. Díky magnetickému kontejneru zůstává šťáva déle čerstvá.
 • Přírodní prostředí - precizně vyrobený redukční převod motoru obsahuje zařízení, které zabraňuje magnetické interferenci. Většina materiálů používaná při výrobě je přátelská k životnímu prostředí a samotný přístroj byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a s vysokou řemeslnou zručností.   

 

Proč je dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive skvělým pomocníkem?

 • Je velmi snadno přenositelný a není problém jej vyčistit.
 • Díky magnetickému kontejneru, dvojitým hřídelím se silnými magnety a bio-keramickým materiálům jsou výsledkem čerstvé šťávy, které lze skladovat delší dobu.
 • Metoda extrakce odšťavňovače GREEN POWER zajišťuje odfiltrování až 70% toxických agrochemických látek a těžkých kovů z výsledné šťávy.
 • Velmi těsná vzdálenost mezi hřídelemi (asi 1 mm) a přesné zpracování zabraňuje vzniku jakýchkoli kovových úlomků nebo pilin, které by se mohly dostat do šťávy nebo vlákniny.
 • Pomocí dvou samostatných regulátorů výpusti vlákniny je umožněna vysoká výtěžnost šťávy z ovoce a zeleniny.
 • Zeleninu a namočené obilí můžete snadno semlít pomocí víceúčelových dílů, které si lze přiobjednat a vyrábět tak těstoviny, nudle, ovocné zmrzliny, rýžové koláče, podobně jako šťávy se sníženým obsahem vlákniny.
 • Nízká rychlost otáčení (160 otáček za minutu) nevyvíjí prakticky žádné teplo, které by šťávu znehodnotilo. Ovoce a zelenina je místo sekání a strouhání důkladně rozmačkána.
 • Automatický termostat motoru zabraňuje přehřívání.

Upozorňujeme, že pokud budete odšťavňovat jablka na hřídelových odšťavňovačích, je potřeba použít pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě by vznikla hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny, nebo až pyré.

 

VHODNÝ NA: listovou zeleninu, byliny, jablka, hrušky, řepu, mrkve, ananasy a mnohé další…

NEVHODNÝ NA: větší množství bobulovin  

 

Tipy na odšťavňování

Pamatujte si, že nejvýživnější šťáva se dělá pomalu, rychlost otáček 160 otáček za minutu je proto ideální. Suroviny se dostanou na delší dobu do kontaktu s magnetickým polem, odšťavňování je tak šetrnější a nevyvíjí se při něm tolik tepla.

1. Mrkev

Při odšťavňování je třeba silnější mrkev nakrájet podélně a pevně přitlačit mezi otáčející se hřídele. Ke konci odšťavňování použijte na zbytky mrkve dřevěné pěchovadlo.

2. Obilná tráva

V případě odšťavňování obilné trávy někdy dochází k tvorbě nadměrné pěny. Můžete tomu předejít tak, že necháte zdvojenou hřídel i obilnou trávu před odšťavňováním na 2 hodiny (nebo přes noc) v mrazničce. Při samotném odšťavňování postříkejte pšenici trochou vody. Množství pěny můžete redukovat i tak, že za chodu přístroje nalijete do plnicí násypky asi půl čajové lžičky lněného oleje, a teprve pak začnete vkládat obilnou trávu. Další možností je přidat k obilné trávě mrkev a obě suroviny při odšťavňování střídat. Získáte tak maximální výtěžnost s minimálním množstvím pěny.

3. Listová zelenina

Pro odšťavňování listové zeleniny jednoduše srolujte list do tvaru válce a pak jej vložte do plnicí násypky. 

 

NÁŠ TIP: 

Dezert z mražených banánů

Přísady:

4 zralé banány

Postup

4 zralé banány rozpulte a nechte bez slupky zmrznout. Sestavte přístroj k homogenizaci a zhomogenizujte zmrzlé banány. Ihned podávejte. Množství na 4 porce.  

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která je důležitá pro správnou činnost střev, proto je jeho konzumace důležitá pro správné fungování organismu. S ovocnými šťávami jsou výživné látky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány rychleji, získáte tak důležité vitamíny i minerální látky. 

 
VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače Green Power Kempo

</div

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Kempo Green Power Exclusive - červený

Název parametru Hodnota parametru
Barva červená
Dárek Digitální kuchyňská váha Sencor
Otáčky/min. 160
Příkon 150 W
Rozměry 41 x 19,1 x 29,5 cm
Váha 8 kg
Způsob odšťavňování lisováním (dvojitá hřídel)
Záruka 5/2 (motor/díly)
false