Zpět

dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 5500 + Kniha Moderní odšťavňování

Odšťavňovač Angel Juicer je celosvětovou jedničkou v kategorii dvouhřídelových odšťavňovačů. Tento nejvyspělejší odšťavňovač s nízkými otáčkami používá technologii "twin gear".

 

 

Doprava zdarma

Výrobce
Angel Juicer
Kód
oAJ5500
EAN
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
32 315,00 Kč / ks

Volitelné parametry produktu

ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 5500 + Kniha Moderní odšťavňování

Nerezový odšťavňovač se dvěma hřídelemi Angel Juicer je nejvyspělejší pomalootáčkový odšťavňovač, který slaví již 25 let na trhu a ve vašich domácnostech, kde se stal nepostradatelným pomocníkem a také skvělým a efektivním doplňkem. Ve své kategorii je celosvětovou jedničkou.

 

Jaké jsou hlavní důvody?

Angel Juicer se stal díky 25 letům neustálého vylepšování kvality jedním z nejkvalitnějších odšťavňovačů na světě. Díky němu můžete denně pečovat o své zdraví a psychickou rovnováhu. Dvouhřídelový odšťavňovač Angel juicer je vhodný na běžné odšťavňování ovoce a zeleniny, ale snadno s ním odšťavníte také mladé obilí či špenát. Připravit si s ním můžete dokonce sojové mléko, tofu, ořechová másla nebo ovocné sorbety. Rovněž dokáže lisovat odmočené obiloviny a semena pro "seed juice", kdy se semínka namočí na více než 6 hodin do vody a poté se lisují pomocí jemného síta. 

 

Odšťavňovač se dvěma hřídelemi Angel juicer vyniká revolučním celonerezovým designem, který ve spojení s unikátním twin gear soukolím tvoří dokonalý celek. Pomalé otáčky a kvalitní materiál zaručí, že ve šťávě zůstane maximum enzymů a živin. Zpracovat s ním můžete také mladé obilí, klíčky nebo bylinky.

 

Angel Juicer v sobě kombinuje dvouhřídelový odšťavňovač s jednošnekovým, čímž je zaručena dokonalá výtěžnost a šetrné zpracování. Obě hřídele, které se otáčejí proti sobě, se v konečné fázi rozbíhají do samostatných komor, kde se chovají jako klasické šneky. Přitom dlouhé nerezové síto zabezpečuje, že suroviny jsou v rámci celého procesu neustále odšťavňovány. Odšťavňovač Angel juicer se skládá pouze ze čtyř hlavních dílů, a proto složení a rozložení přístroje je velmi jednoduché a poradí si s ním skutečně každý. Navíc díky jednoduchosti přístroje je velmi malá pravděpodobnost, že u něj dojde k poruše – jinými slovy: čím jednodušší, tím efektivnější.

 

Jaké jsou rozdíly mezi modely 7500 a 5500?

Hlavní rozdíly spočívají hlavně v automatickém zpětném reversu, který modelu 5500 chybí. Toto bezpečnostní opatření chrání díly odšťavňovače před poškozením - v případě přeplnění odšťavňovače je aktivován zpětný chod, který automaticky sníží tlak v hlavním dílu (sítu) a tím zabrání jeho případnému poškození.

 

Upozorňujeme, že pokud budete odšťavňovat jablka na hřídelových odšťavňovačích, je potřeba použít pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě by vznikla hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny, nebo až pyré.

 

VHODNÝ NA: kořenovou zeleninu, jablka, hrušky, švestky, maliny, třešně, višně, ananasy, hroznové víno, byliny, listovou zeleninu…  

 

NÁŠ TIP: 

Ovocná šťáva hruškové kiwi

Tato zelená šťáva je plná stopových prvků a měla by pomoci stabilizovat hormonální výkyvy.

Přísady:  

2 kiwi, 2 hrušky

Postup

Kiwi oloupejte a odšťavněte. Hruškám vykrojte dřevnatou stopku, pokrájejte je a odšťavněte. Šťávy smíchejte ve vysoké sklenici a ozdobte plátkem kiwi.

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce je velmi bohaté na vlákninu, vitaminy a nejrůznější enzymy, které jsou klíčové pro správné fungování lidského organismu. Pokud jej budete přijímat ve formě nápoje, celý proces se velmi urychlí – nebude totiž nutné mechanicky zpracovávat potravu v žaludku.VIDEO: Test dvouhřídelového odšťavňovače Angel Juicer 5500

Parametry

Parametry produktu dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 5500 + Kniha Moderní odšťavňování

Název parametru Hodnota parametru
Barva Celonerez
Dárek Elektrický citrusovač
Hmotnost 9,4 kg
Otáčky/min. 82
Prodloužená záruka 5/3 (motor/díly)
Příkon 150 W / 230 V
Rozměry (Š x H x V): 19,4 x 48,8 x 26,3 cm
Způsob odšťavňování twin gear
false