Zpět

odstředivý odšťavňovač Catler JE 4011 + kuchyňská váha CATLER zdarma

Odstředivý odšťavovač Catler JE 4011 má ve výbavě také přídavný nerezový disk, který se skvěle hodí pro výrobu pyré z měkkého ovoce a zeleniny. Mezi jeho další přednosti patří také schopnost vytěžit i z nejtvrdšího ovoce či zeleniny až 95% výživných látek ve formě šťávy.

Doprava zdarma V akci Sleva

Výrobce
Catler
Kód
oje4011
EAN
8590669091577
Dostupnost
Ihned k odběru
Skladem
Naše cena s DPH
6 490,00 Kč / ks
Bežná cena s DPH
6 990,00 Kč / ks
Ušetříte s DPH
500,00 Kč (-7%)
ks
Při objednávce nad 3.500 Kč se doprava automaticky neúčtuje. (Platí u vybraných druhů přepravy, viz. Ceny za dopravu).

Popis Parametry

Popis

Popis zboží odstředivý odšťavňovač Catler JE 4011 + kuchyňská váha CATLER zdarma

Odstředivý odšťavňovač Catler JE 4011 je skvělým pomocníkem do každé kuchyně hned z několika důvodů: poskytuje maximální výtěžnost získané šťávy, můžete si libovolně nastavit rychlost procesu, má v sobě zabudován přídavný disk a velký plnicí otvor, díky němuž nemusíte každou vloženou surovinu předem krájet na maličké kousky.

 

Maximální výtěžnost šťávy

Mezi základní prvky, které zajišťují maximální výtěžnost a přípravu té nejkvalitnější a čerstvé šťávy doslova během několika vteřin, patří výkonný 1200W motor a kvalitní nerezové síto s ostřím zpevněným titanem a se stěnami z mikrosíťoviny, které čítá více než 40 000 miniaturních otvorů. Titan je prakticky nezničitelná, vysoce odolná slitina, která splňuje veškeré hygienické požadavky, její použití u kuchyňského vybavení je tedy zcela bezpečné.

 

Elektronické ovládání rychlosti

Pomocí elektronického ovladače rychlosti s LCD displejem si snadno nastavíte optimální program, který vám umožní přípravu té nejvýživnější čerstvé šťávy. Nastavit si můžete až 5 různých rychlostí otáček (6500 / 8000 / 98­00 / 11000 / 13000 otáček za minutu) podle zvoleného druhu ovoce a zeleniny.

 

Přídavný disk pro přípravu pyré

Pro zpracování měkkého ovoce a zeleniny (např. jahody, banány, mango, rajčata apod.) můžete s úspěchem využít přídavný disk pro přípravu pyré. Tento disk zachovává ve šťávě dužinu, která je bohatá na vlákninu. Pyré můžete využít např. pro přípravu dětské stravy nebo jako základ pro salsy, dipy, krémové polévky či ovocnou zmrzlinu.

 

Velký plnicí otvor

Mezi další výhody tohoto odšťavňovače patří velký plnicí otvor o průměru 84 mm, díky čemuž je možné vkládat celá jablka nebo pomeranče (bez slupky). 

 

Ostatní přednosti a vybavení přístroje:

Složení přístroje i jeho čištění vám zabere jen pár vteřin. Sítko jednoduše vyčistíte pomocí kartáčku, který je součástí příslušenství, nebo jej necháte spolu s dalšími odnímatelnými částmi umýt v myčce na nádobí. Ani příprava šťávy vám nezabere moc času, a tak si můžete dopřávat zdravé a chutné šťávy plné vitamínů, minerálů a živých enzymů každý den.

Příslušenství v sobě zahrnuje: 1,2 l nádobu na šťávu s oddělovačem pěny, zásobník na dužinu, přídavný nerezový disk pro výrobu pyré z měkkého ovoce a zeleniny, čisticí kartáček a speciálně tvarovaná hubice, která zabraňuje rozstřikování šťávy.

 

Příprava ovoce a zeleniny 

  • Pozor – vždy používejte pouze čerstvou a důkladně omytou zeleninu a ovoce! Suroviny nakoupené u zelináře či v supermarketu jsou ošetřeny chemickými postřiky.
  • Ovoce, které má pevnou slupku (např. mango nebo ananas) vždy předem oloupejte.
  • Ovoce obsahující velká semena je třeba nejprve vypeckovat.
  • Pokud odšťavňujete jablka, pomůže vám proti zhnědnutí trocha citronové šťávy.
  • Jestliže zpracováváte ovoce, je vhodné jej před samotným odšťavněním vložit na hodinu do lednice.

 

NÁŠ TIP: 

Melounové tonikum s medem

Úžasná šťáva, která osvěžuje, čistí a údajně má i afrodiziakální vlastnosti.

Ingredience:

1/4 vodního melounu, 2 limety, čirý med dle chuti, ledová voda k naředění

Postup:

Odkrojte z melounu slupku a odšťavněte dužinu včetně jadérek. Limetky oloupejte a odšťavněte. Šťávy smíchejte s ledovou vodou dle chuti, pokud chcete, přidejte trochu medu.  

 

HUBNUTÍ s ovocnými šťávami

Odborníci radí každodenní konzumaci čerstvého ovoce, protože obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Pokud použijete ovocné šťávy, budou výživné látky trávicím traktem zpracovány ještě rychleji, čímž získáte důležité vitamíny a minerály.

 

Nápoj na hubnutí s ananasem (400 kJ)

Účinky - enzymy z ananasu povzbuzují trávení.

Postup - smíchejte 40 ml šťávy z hroznu, 40 ml šťávy z ananasu, 20 ml šťávy z limetky. Přidejte drť ze tří kostek ledu a dolijte perlivou minerálkou. 

Parametry

Parametry produktu odstředivý odšťavňovač Catler JE 4011 + kuchyňská váha CATLER zdarma

Název parametru Hodnota parametru
Barva nerez
Hmotnost 4,5 kg
Otáčky/min. 5 nastavení rychlosti (6500/8000/9750/11000/13000 ot./min)
Prodloužená záruka 36měsíců
Příkon 1200 W
Rozměry (š×h×v): 32,4 x 17,8 x 40,7 cm
Způsob odšťavňování odstředivý
false